Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Montana Medya

Montana Medya

Montana Medya Hakkında

En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmesi için bir Küçükçekmece düğün fotoğrafçısı arıyorsanız Montana Medya size yardımcı olabilir. Pek çok farklı çekim türünde çiftlere hizmet verebilen Montana Medya’nın profesyonel ekibi son teknoloji çekim ekipmanlarıyla her anınızı kayıt altına alıyor. Firmanın sevilen yönleri arasında hem iç hem de dış mekanda ve şehir dışında çekim yapabilmesi bulunuyor.

Deneyim

Montana Medya çiftlere keyifle hatırlayacakları bir düğün fotoğrafı çekimi deneyimi sunuyor. Firma hizmetlerini en iyi kalitede sunmaya özen gösterirken hız konusunda da çiftlerin beğenisini kazanıyor. Düğün fotoğrafı çekimlerinizi Montana Medya’yla planlamak isterseniz firmayla 1 hafta veya daha kısa bir süre önce iletişime geçmeniz yeterli. Firma fotoğrafların teslimini de 1 haftada hızlıca gerçekleştiriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Firma düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi çekimi türlerinde hizmet verebiliyor. Ayrıca katalog tarzı çekimler ve konsept çekimler de Montana Medya’yla gerçekleştirilebiliyor. Son zamanların moda çekimlerinden ‘Save The Date’ çekimleri de firma tarafından çiftlere sunuluyor. Dilerseniz söz, nişan ve kına çekimlerinizi de Montana Medya tamamlayabilir. Çekim mekanları arasında dış mekan, stüdyo ve plato bulunuyor.

Ekipman

Montana Medya İstanbul Düğün Fotoğrafçısı çiftlere son kalitede çekim ekipmanlarıyla yardımcı oluyor. Uzun yıllar geçse de saklayabileceğiniz birbirinden özel ve güzel kareler profesyonel ekipmanlarla kaydediliyor. Ayrıca video çekimleri de bu ekipmanlar sayesinde harika anılara dönüşüyor. Stüdyo, plato ve dış mekan çekimleri gibi farklı mekanlar için en uygu özellikteki ekipmanlar kullanılıyor ve ortaya kaliteli sonuçlar çıkıyor.

Baskı Hizmetleri

İstanbul düğün fotoğrafçılarından Montana Medya çekilen fotoğrafları dijital baskı yöntemiyle teslim ediyor. Buna ek olarak çiftlerin istediği fotoğraflardan oluşan albüm baskısı da hazırlanabiliyor. Montana Medya çekilen fotoğrafları sadece baskı yoluyla değil dijital olarak da teslim edebiliyor. Fotoğraf ve video çekimlerini USB bellek yardımıyla teslim eden firma çiftlerin tüm anılarına kolayca ulaşmasını sağlıyor.

Geniş çekim yelpazesiyle öne çıkan Montana Medya tecrübeli ekibiyle ve orijinal kopyaları teslim etmesiyle de adından söz ettiriyor. Montana Medya düğün fotoğrafı çekim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfadaki telefon numarasını arayabilirsiniz. Ekibimizin size ulaşmasını tercih ederseniz yan tarafta görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formunda gerekli bilgileri girdikten sonra formu gönderebilirsiniz.

Montana Medya Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Montana Medya Sıkça Sorulan Sorular

Montana Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Montana Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Montana Medya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Montana Medya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 haftadan az olarak öne çıkmaktadır.

Montana Medya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Montana Medya şehir dışında hizmet veriyor.

Montana Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Montana Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Montana Medya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Montana Medya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.