Mono Chrome Photo

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mono Chrome Photo Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mono Chrome Photo Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Mono Chrome Photo Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mono Chrome Photo Hakkında

Tekrarı olmayan günleri sonsuzluğa aktarmak için yanınızdayız! Mono Chrome Photo olarak belki de torunlarınıza kadar miras kalabilecek fotoğraflarınızı oluşturmak için titizlikle çalışıyoruz. Hayal ettiğiniz karelere sahip olmak için doğru bir tercih yaptığınızı size sunduğumuz her hizmette kanıtlıyoruz.

Düğün fotoğrafçınız olursak ne gibi imkanlara sahip olacağınızdan kısaca bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle sıradan bir fotoğrafçı ve sıradan pozlar yerine hep farklı olmayı ve alışılmış dışındakini tercih ediyoruz. Elinizi eşinizin omzuna koyup birlikte ufka baktığınız ya da belinden tutarak birbirinize baktığınız fotoğrafların yanı sıra daha önce tanık olmadığınız pozlar öneriyoruz. Farklı konseptler kullanıyor, renkli ve canlı fotoğraflar amaçlıyoruz. Bu da bizi İstanbul düğün fotoğrafçılarından ayıran en önemli özellik oluyor. Kendinizi ayrıcalıklı hissetmek için doğru yerdesiniz!

Özgün bakış açımızı sadece fotoğraflarınızda kullanmakla kalmıyor, birbirinden farklı düğün klipleri, düğün hikayeleri ve belgeselleri oluşturuyoruz. Aşkınızın en saf halini küçük videolar ile ölümsüzleştirirken enerjimizle de eğlenceli bir çekim süreci geçireceğinizin garantisini sunuyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu ve montajını tamamlıyor, orijinal kopyalarıyla birlikte en fazla 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerleri çiftlerimize öneriyoruz. Aynı zamanda fotoğraflarınız için şehir dışına çıkabiliyor, Türkiye’nin en güzel yerlerini tercih edebiliyoruz. Böylelikle çiftlerimizin hayallerini de gerçeğe dönüştürmüş oluyoruz. Tabii ki bunun için bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Detaylı planlama ve eksiksiz bir hazırlık için yeterli zamana sahip olduğumuz anda, kusursuz fotoğraflara sahip olmamanız için hiçbir sebep yok!

Hayatınızın bu özel anlarını bizimle paylaşmak ve fotoğraflarınızda kaliteyi hissetmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.