Ley Wedding Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün klibi, Konsept çekim, Save the date, Nişan çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Fotonet Fotoğrafçılık
130 9 10

Küçükçekmece

Fotonet Fotoğrafçılık

1.000-1.500 TL
Umudun Karesi Photography
50 6

Beylikdüzü

Umudun Karesi Photography

1.000-1.500 TL
Aren Fotoğraf
25 5

Beyoğlu

Aren Fotoğraf

1.000 TL'den az

Hakkında

Sevgi küçük detaylarda saklıdır. Bazen bir gülümseme bazen de bir dokunuş. Evliliğe hazırlandığınız bu sevinçli günlerde en küçük detaylara dikkat ederek mutluluğunuzu yansıtacak fotoğraflarını çekiyoruz!

Ley Wedding Photography olarak düğün fotoğrafçılığı sektöründe de hizmet veriyoruz. Bu işi yapmak için yola çıkarken ana motivasyonumuz insanların mutluluklarını sonsuzlaştırma düşüncesiydi. Kurulduğumuz günden bugüne kadar da aynı istek ve düşünce ile çalışmaya devam ediyoruz. Düğününüz öncesinde elbette her şeyin istediğiniz gibi olması adına oldukça yoğun bir planlama sürecinden geçiyorsunuz. Bu süreçte önemli detaylardan biri de düğün fotoğraflarınızı kimin çekeceği. Bizi seçtiğiniz takdirde size vaat edebileceğimiz tek şey yıllar sonra baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak fotoğraflar oluyor!

İstanbul tarihi ve doğal güzellikler ile dolu bir şehir. Böyle bir şehirde düğün fotoğrafçılığı yapmanın avantajları da elbette çok büyük. İstanbul düğün fotoğraf çekim mekanları içinde istediğiniz atmosferi oluşturabileceğimiz ortamı yaratmak bizim için oldukça kolay. İsterseniz bir deniz kıyısında, isterseniz boğaz köprüsü manzaralı isterseniz de kır manzaralı fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi sevginin küçük detaylarda saklı olduğunu düşünüyoruz ve bu sebeple de bu detayları ön plana çıkaran yaratıcı çekimler gerçekleştiriyoruz. Düğün tarihiniz yaklaşırken Save The Date türünde çekimler yaparak düğün gününüzü sevdiklerinize ilan edebileceğiniz pozlar elde ediyoruz. Düğün gününüzde de düğün klibi ve düğün hikayesi çekimlerimiz ile sevdikleriniz ile geçirdiğiniz güzel zamanları ölümsüzleştiriyoruz. Son olarak düğününüz sonrasında Trashday çekimleri yaparak evliliğinizdeki mutluluğu fotoğraflara yansıtıyoruz.

Mutluluğunuzu sonsuzlaştırmak için Ley Wedding Photography ile çalışmak ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilir fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Leyla Güneyik

 • Adres: İstanbul

Ley Wedding Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.