Ley Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ley Wedding Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Ley Wedding Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ley Wedding Photography Sık Sorulan Sorular

Ley Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ley Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Ley Wedding Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ley Wedding Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Ley Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ley Wedding Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ley Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ley Wedding Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Ley Wedding Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ley Wedding Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ley Wedding Photography Hakkında

Sevgi küçük detaylarda saklıdır. Bazen bir gülümseme bazen de bir dokunuş. Evliliğe hazırlandığınız bu sevinçli günlerde en küçük detaylara dikkat ederek mutluluğunuzu yansıtacak fotoğraflarını çekiyoruz!

Ley Wedding Photography olarak düğün fotoğrafçılığı sektöründe de hizmet veriyoruz. Bu işi yapmak için yola çıkarken ana motivasyonumuz insanların mutluluklarını sonsuzlaştırma düşüncesiydi. Kurulduğumuz günden bugüne kadar da aynı istek ve düşünce ile çalışmaya devam ediyoruz. Düğününüz öncesinde elbette her şeyin istediğiniz gibi olması adına oldukça yoğun bir planlama sürecinden geçiyorsunuz. Bu süreçte önemli detaylardan biri de düğün fotoğraflarınızı kimin çekeceği. Bizi seçtiğiniz takdirde size vaat edebileceğimiz tek şey yıllar sonra baktığınızda yüzünüzde tebessüm oluşturacak fotoğraflar oluyor!

İstanbul tarihi ve doğal güzellikler ile dolu bir şehir. Böyle bir şehirde düğün fotoğrafçılığı yapmanın avantajları da elbette çok büyük. İstanbul düğün fotoğraf çekim mekanları içinde istediğiniz atmosferi oluşturabileceğimiz ortamı yaratmak bizim için oldukça kolay. İsterseniz bir deniz kıyısında, isterseniz boğaz köprüsü manzaralı isterseniz de kır manzaralı fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Az önce de bahsettiğimiz gibi sevginin küçük detaylarda saklı olduğunu düşünüyoruz ve bu sebeple de bu detayları ön plana çıkaran yaratıcı çekimler gerçekleştiriyoruz. Düğün tarihiniz yaklaşırken Save The Date türünde çekimler yaparak düğün gününüzü sevdiklerinize ilan edebileceğiniz pozlar elde ediyoruz. Düğün gününüzde de düğün klibi ve düğün hikayesi çekimlerimiz ile sevdikleriniz ile geçirdiğiniz güzel zamanları ölümsüzleştiriyoruz. Son olarak düğününüz sonrasında Trashday çekimleri yaparak evliliğinizdeki mutluluğu fotoğraflara yansıtıyoruz.

Mutluluğunuzu sonsuzlaştırmak için Ley Wedding Photography ile çalışmak ve İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilir fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.