Karakuş Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Karakuş Fotoğraf Stüdyosu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.000-3.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Karakuş Fotoğraf Stüdyosu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Karakuş Fotoğraf Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Karakuş Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

Düşlediğiniz gibi bir düğün gerçekleştirdiniz. Sıra, bu düğünü en iyi şekilde hatırlamaya geldi! İşte tam da bu konuda size profesyonel bir hizmet sunuyor ve istediğiniz düğün fotoğraflarını son derece keyifli çekimler ile sunuyoruz. Karakuş Fotoğraf Stüdyosu olarak bu özel gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyor, çiftlerimizin istek ve beklentilerini ön planda tutuyoruz. Nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğiniz ile ilgili bir görüşme gerçekleştiriyor, burada tarzınızı, zevklerinizi ve bizden ne beklediğinizi detaylı olarak konuşuyoruz. Bu süreci en iyi şekilde geçirerek tam da beklediğiniz fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

İstanbul düğün fotoğrafçılarından bizi farklı kılan en önemli özelliklerimizden biri de hem kafe hem de fotoğraf stüdyosu olarak faaliyet gösteriyor olmamız. Albüm tasarım ya da seçeneklerimize bakarken kahve içebileceğiniz sıcak ve samimi bir ortam yaratıyoruz. Son derece keyifli dakikalar yaşayacak, düğün fotoğraflarınız Karakuş Fotoğraf Stüdyosu ile bir zahmet olmaktan çıkacak.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz ve merakımız sayesinde kendimizi düğün fotoğrafçılığı dışında pek çok alanda da geliştirme fırsatı bulduk. Söz, nişan ve sünnet gibi özel günlerde fotoğraflarınızı çekebiliyor, bebek, çocuk ve yenidoğan çekimleri, kostümlü çekimler, aile, mezuniyet ve portre çekimleri, video çekimleri, reklam çekimleri, kupa, tshirt, anahtarlık, magnet ve puzzle gibi ürün çekimlerine imza atabiliyoruz.

Çekilen tüm fotoğraf ve videoların montajını, kurgusunu ve düzenlemesini tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte çiftlerimize 1 ay içinde teslim ediyoruz. İlk görüşmede belirttiğimiz teslim tarihine sadık kalacağımızdan ve herhangi bir aksaklık yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Karakuş Reklam ile hayal ettiğiniz düğün albümüne sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.