• Min. Paket Fiyatı
  10.000-15.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Aynı anda 6 düğün belgeselıne hizmet edebiliyoruz ...

Karaca Story Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Karaca Story Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Karaca Story Sıkça Sorulan Sorular

Karaca Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Karaca Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.

Karaca Story ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Karaca Story ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Karaca Story şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Karaca Story şehir dışında hizmet veriyor.

Karaca Story ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"lux hoteller yalılar kır mekanları Konsept düğünler Saraylar "

Karaca Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Karaca Story düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Karaca Story hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Karaca Story aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Karaca Story Hakkında

Karaca Story ailesi olarak aşkınızı evlilikle taçlandırdığınız bu değerli gününüzün en özel anlarını profesyonel hizmetimizle ölümsüzleştiriyoruz. 15 yıllık sektör tecrübemizi 5 yıldır Karaca Story ismiyle sürdürdüğümüz sektörde İstanbul’da düğün fotoğrafçılarının aranan ismi oluyor, işimize duyduğumuz tutku çiftlerimizin yüzündeki mutlu gülümsemeden anlaşılıyor. Tarihi mekanlar ve yalılardan yat çekimlerine kadar birçok alanda çekim gerçekleştiriyor, aşkınızı en iyi yansıtacak mekana siz karar veriyorsunuz.

Deneyim

Karaca Story olarak 5, ekip olarak 15 yıllık sektör tecrübesine sahibiz. Tecrübe kazanmaya sektörün her alanında devam ediyor, Star TV ve Kanal D gibi kanalların çekimlerini gerçekleştirdiğimiz profesyonel ortamlarda çalışıyoruz. Video çekimi ve fotoğraf eğitimi görmüş 5 kişilik deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hizmet veriyoruz. Çekim konusundaki tecrübemiz ve çiftimizle kurduğumuz yakın ilişkiler çiftimizin kendini rahat hissetmesine yardımcı olarak doğal ve samimi çekimler gerçekleştiriyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Karaca Story, İstanbul Avrupa Yakası düğün fotoğrafçıları arasında sunduğu zengin mekan seçenekleri ve çekim türleriyle fark yaratıyor. Genellikle doğa ve otel çekimlerinin tercih edildiği yerler arasında İstanbul’un tarihi dokusunu hissedeceğiniz Sait Halim Paşa Yalısı, Adile Sultan Sarayı ve Hidiv Kasrı gibi dış mekanları da kullanıyoruz. İsterseniz de anlaşmalı olduğumuz yatta da ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz. Şehir dışına hizmet, HD çekim, aksesuar kullanımı ve konsept çekim hizmetlerimizle de gününüzü güzelleştiriyoruz.

Ekipman

Aşkınızı ve mutluluğunuzu en iyi yansıtacak kareyi yakalamak için yüksek çözünürlüklü gelişmiş ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Kaliteli fotoğraf makineleri ve video kameralarımızın performansını arttırarak farklı açılar ve ışıklarda benzersiz kareler yakalamamızı sağlayacak olan 3 drone, 6 jimmy jib ve go promuzu kullanıyoruz. Sektörde güncel kalmaya önem verdiğimizden yenilikleri takip ediyor, ekipmanlarımızı da bu ölçüde günce tutmaya çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetlerimizin çeşitliliğiyle fotoğraflarınızı istediğiniz model ve boyutlarda kısa sürede teslim edebiliyoruz. Her bütçeye uygun zengin albüm seçeneklerimiz arasından size en uygun olanını seçebilir, aşk dolu fotoğraflarınızın şık bir albümde nesilden nesle geçmesini sağlayabilirsiniz. Tercih ederseniz fotoğraflarınızı kanvas tablolar ya da cep albümü şeklinde de hazırlayabiliriz. Bunların yanında fotoğraflarınızı dijital ortamda da teslim ediyoruz.

Karaca Story ailesi olarak en mutlu gününüzü yarınlara taşıyarak ölümsüzleştirmenize yardımcı oluyoruz. İstanbul düğün video çekimi hizmetimizle çiftlerimizin beklentilerinin çok ötesine geçiyor, çiftlerimiz güvenilir bir firmayla çalışmanın rahatlığını hissediyorlar. “Hayat çekilmeye değer” diyor ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen çiftlerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Sayfanın yan kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Şişli Mecidiyeköy Profilo AVM 12 b

 • Haritadaki Konumu

  Karaca Story Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.