Hemdem Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Hemdem Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hemdem Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Hemdem Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Hemdem Photography Hakkında

2013 yılında hayallerimizin peşinde koşarak özel anlarda deklanşöre basmak için düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul’da faaliyete başladık. Hemdem Photography markasını yaratarak sektöre hızlı bir giriş yaptık. 3 kişilik ekibimizle profesyonel hizmet sunarak ustalığımızla çekimlerimizde fark da yarattık. Bu yüzden çiftlerin tercihi haline geldik. Ancak bununla da yetinmeyerek size en iyi hizmeti sunmak için durmaksızın çalışmaya, işimize olan tutkumuza ve eğitimlere sarıldık. Hız kesmeden gerçekleştirdiğimiz çekimler için son teknoloji ekipmanları, kadın ve erkek fotoğraf sanatçılarımızın farklı bakış açılarını kullanıyoruz.

Estetik bakış açımız ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla sizin için gerçekleştireceğimiz çekimlere hazırlanmaya başlıyoruz! Dış mekan ve düğün çekimleri için ön görüşme düzenleyerek isteklerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek ve konsept çekimlerle en kıymetli duygularınızı fotoğraf karelerine yansıtmak için son derece heyecanlıyız. Bu yüzden dış çekimlere başlamadan önce mekan, konsept ve çekim türü hakkında konuşuyoruz. Her çekim türü için farklı mekan ve konsept imkanı sunuyoruz.

Mekan seçiminde en çok özgürce poz vereceğiniz yerlere odaklanıyoruz. Küçük Çamlıca, Şile, Kilyos, Belgrad Ormanı, Hidiv Kasrı ve çok daha fazla yerde objektiflerimizi size çevirebiliyoruz. İstanbul dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alırken şehrin en güzel köşelerinde çekimler yapabildiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu arada düğün günü de yanınızda olarak her aşamayı kayıt altına almayı da ihmal etmiyoruz. Tekrarı olmayan anların tümü için düğün öncesi başladığımız dış çekimlere düğün sonrası da devam edebiliyoruz. Her şey tamamen sizin kararınıza bağlı!

Biz çiftlerimize fotoğraf ve video çekimlerimizle kaliteyi, düğün hikayesi ve dış çekimlerimizle eskimeyen anıları vaat ediyoruz. Tasarladığımız tüm çekim türleri, sinematik düğün klipleri ve fotoğraflarla İstanbul düğün fotoğrafçıları denildiğinde akla gelen isimler arasında yer alıyoruz. Panoramik ve dijital albümlerle mutlu anılarınızın belgelerini de teslim ediyoruz.

Şimdi siz de Hemdem Photography iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya hazır mısınız?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.