Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Gelin Damat Çekiyoruz

Gelin Damat Çekiyoruz

Gelin Damat Çekiyoruz Hakkında

Mutluluğunuzu ve eşsiz anlarınızı ölümsüzleştirmek için Gelin Damat Çekiyoruz ailesi olarak en kaliteli hizmetimizle yanınızda oluyoruz. Fotoğrafçılığa duyduğumuz tutku çocukluk yıllarına uzanıyor, işimizi aşkla yapıyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hayallerinizdeki çekimi gerçeğe dönüştürmek için özenle çalışıyoruz. Çekimleriniz için istediğiniz özel konseptleri oluşturuyor, hizmetlerimizi tamamen sizi memnuniyetinizi ön plana koyarak oluşturuyoruz.

Deneyim

15 yaşından beri fotoğrafçılığa duyduğu tutkusunu yıllar içinde aldığı eğitimlerle profesyonel bir seviyeye taşıyan kurucumuz Beykent Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunu. 10 yıldır, her biri alanında deneyimli 4 kişilik ekibimizle tecrübelerimizi birleştirdiğimiz kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sektöre girdiğimiz ilk günden beri yenilikleri ve günceli yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye özen gösteriyor, İstanbul düğün çekimi hizmetimizle çiftlerimizin yanında oluyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Hayallerinizdeki görüntüler için istediğiniz türde çekimler yapabiliyoruz. Bu değerli gününüzü her detayıyla kaydettiğimiz düğün hikayelerinden, düğününüzün tarihini sevdikleriniz için hoş bir anıya çevirecek Save The Date çekimlerine kadar yanınızda oluyoruz. Dış mekan çekimleri tercih ederseniz istediğiniz yere geliyor veya kendi platolarımızda benzersiz çekimler gerçekleştiriyoruz. Çekimizin her detayıyla içinize sindiğinden emin olmak için sizin belirlediğiniz saat aralığında poz sınırı bulunmadan çekim yapıyoruz. Çiftimizin talebine göre özel konseptler için de hazırlık yapıyoruz.

Ekipman

Gelin Damat Çekiyoruz’da çiftimize her şeyin en iyisini sunmak için gelişmiş teknoloji ekipmanlarımızla çalışıyoruz. Yüksek çözünürlüklü kameralarımızla en güzel kareleri yakalıyoruz. İsterseniz drone çekimi de yapıyoruz. Jiimy jip gibi destek ekipmanlarımızla da farklı açılar ve ışıklarla fotoğraf ve videolarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz. İstanbul düğün dış çekim hizmetimizle en mutlu anlarınızı kaydediyoruz.

Baskı Hizmetleri

Gelin Damat Çekiyoruz ailesi olarak mutluluğunuzu yansıttığımız fotoğraflarınız için geniş baskı seçeneklerimiz bulunuyor. 45 farklı panoramik albüm seçeneklerimiz arasından beğendiğiniz model ve renkteki albümde fotoğraflarınızı hazırlıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen albümlerimizi istediğiniz boyutlarda hazırlıyoruz. Nesilden nesle bakılacak olan içinizi ısıtacak romantiklikteki fotoğraflarınız sizin ve sevdiklerinizin evinizin en güzel köşesinde baktıkça mutluluk verecek.

En özel anlarınızda yanınızda olup, eğlenceli ve keyifli bir ortamda çekimlerinizi gerçekleştirmek için sizleri Gelin Damat Çekiyoruz’a davet ediyoruz. Siz de düğün telaşından uzak, rahat ve keyifli bir şekilde en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz, sayfamızda yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, İstanbul düğün dış çekim fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ankara düğün çekimi konusunda deneyimli ekibimizle size en uygun teklifi sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Gelin Damat Çekiyoruz Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Gelin Damat Çekiyoruz Sıkça Sorulan Sorular

Gelin Damat Çekiyoruz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gelin Damat Çekiyoruz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Gelin Damat Çekiyoruz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gelin Damat Çekiyoruz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Gelin Damat Çekiyoruz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Gelin Damat Çekiyoruz şehir dışında hizmet vermiyor.

Gelin Damat Çekiyoruz ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Kendimize ait fotoğraf platomuz, İstanbul'daki tüm kapalı ve açık fotoğraf platoları, kumsallar ve milli saraylar"

Gelin Damat Çekiyoruz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gelin Damat Çekiyoruz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Gelin Damat Çekiyoruz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gelin Damat Çekiyoruz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.