Garaj Foto*

Garaj Foto
1978 yılında bir fotoğrafla doğdum hayata. Bir fotoğraftı beni hayatla tanıştıran; varlığımı ilk gülüşümle bir kağıda yansıtan. Fotoğraf sanatındaki yeteneğimi lise çağlarında eski bir fotoğraf sanatçısı olan babamla birlikte keşfettik. Garaj Foto ismiyle Fotoğraf sanat dünyasına erken yaşlarda yaptığım negatif ve dış çekimleriyle başladım. Çekimlerdeki farklı bakış açımız ve kendi iç dünyamızdan kattığımız enstantaneleri ve beğeni topladık. Fotoğrafçılık insanlarla kaynaştırıyordu, bizi seviyorduk onları resmetmeyi… Fotoğrafçılık sanatında kendimizi sürekli geliştirdik ve teknolojiyi takip ettik .. Dijital fotoğrafçılık dalında kurduğumuz profesyonel yabancı dil eğitimli ekibimiz ve ekipmanlarımızla yurt içi ve yurt dışı çekimlerde sizlere hizmet vermek bize her zaman keyif verdi. Yıllardır hayalini düşlediğiniz unutulmaz anlarınızda yanınızda olmamız için bizimle iletişime geçiniz..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
T&M Tülay & Mustafa Düğün Tarihi: 23/09/2017

Gürkan ve ekibiyle arkadaşlarımız sayesinde tanıştık.Hayatımızın en önemli anlarından biri olan fotoğraf çekiminde pozitif enerjinizle en güzel anlarımızı yakaladınız.İyi ki sizinle çalışmışız.Bundan sonra beraber daha çok güzel anılarımızda buluşmak üzere.Elinize emeğinize sağlık güzel insanlar.herşey harikaydı.

E&E Emel & Emre Düğün Tarihi: 26/08/2017

Nişanımızda farklı bir fotoğrafçıyla yaşanan hoş olmayan tecrübe ile açıkçası kafamızda hep bir soru işareti vardı.Fakat güleryüzünüz ve ekibini gerçekten bize özel olduğumuzu hissettirdiniz.Elinize emeğinize sağlık.Sayenizde en güzel günümüz en güzel karelerle evimizin her köşesinde.

G&O Gizem & Onur Düğün Tarihi: 18/08/2017

Düğün günümüzde garaj foto ile çalıştık.Düğünümüzde en çok önem verdiğimiz konulardan biri de fotoğraflarımızdı.Bu yüzden bir araştırma içine girdik ve birçok fotoğrafçıyla görüştük.Garaj foto ile görüştükten sonra kararımızı verdik ve iyiki de sizinle çalıştık diyoruz.Firmanızı yakınlarımıza da tavsiye ediyoruz sürekli,güzel fotoğraflar ve albümler için.Tekrar tekrar teşekkürler.

A&C Ayça & Cihan Düğün Tarihi: 07/07/2017

Düğün günümüzde her ne kadar istemesek de heyecanlı ve stresliydik.Sıcaklığını,sabrını ve eğlenceli tavrını hiç kaybetmeyen ve bize de yansıtan hatta bununla yetinmeyip şahane karelerle süsleyen ve profesyonel ekibiyle işinizin hakkını verdiniz.Sonsuz sevgiler.

S&H Serra & Hakan Düğün Tarihi: 24/06/2017

Gerek planlama gerek çekim aşamasında gerçekten çok ilgiliydiler.her detay incelikle anlatıldı hazırlık aşamasında verdikleri bilgilerle bizi rahatlatarak herşeyi kolaylaştırdılar.Sıkıntısız bir çekim süreci atlattık.Tabii doğal olarak çok güzel fotoğraflarla karşılaştık :) Fotoğraf seçerken de yardımcı oldular.Baskı aşamasında bizim fotoğrafları geç seçmemiz ve kararsız kalmamızdan dolayı süreç uzasa da seçim yaptıktan sonra albümlerimizi hızlı bir şekilde alabildik.Soran herkese öneriyorum..

E&S Ecrin & Serkan Düğün Tarihi: 22/09/2016

Garaj foto ve ekibine çok teşekkürler.çok neşeli ve süper bir çekim gerçekleştirdik.Bitmeyen enerji ve mükemmel bir ekip.

C&K Cemre & Kerem Düğün Tarihi: 02/07/2016

Baştan sona hep yanımızda oldunuz.Tecrübenizle bizi yönlendirdiniz.Ne diyebilirim ki fazla söze gerek yok.Gerçekten içimize sindi.Enerjiniz hiç bitmesin garaj foto ve ekibi.

B&K Beyza & Kaan Düğün Tarihi: 25/06/2016

Tavsiyeler sonucu görüştük ve anlaştık.Herşey çok güzeldi.Teşekkür ederiz garaj foto ve ekibi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Garaj Foto ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Garaj Foto hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap