Foto Yağmur

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Yağmur Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Yağmur Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Yağmur Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Yağmur Hakkında

Düğününüzü en iyi şekilde hatırlamak için bu anları kaydetmek istiyor ve bunun için de profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşmak istiyorsanız Foto Yağmur olarak biz yanınızdayız! İhtiyacınız olan ne varsa çok uygun fiyatlarla sunuyor, memnuniyetinizi her hizmetimiz ile sağlıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri amacımız önce Sarıgazi fotoğrafçıları sonra da İstanbul’daki düğün fotoğrafçıları arasında hatırı sayılır bir konumda olmak. Bunun için de titizlikle çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilikçi yapımız sayesinde hem hizmet anlayışımızı hem de ekipmanlarımızı devamlı yeniliyor, sektöre ve modaya ayak uyduruyoruz. Nasıl bir düğün albümüne sahip olmak istediğinizi öğreniyor, bu doğrultuda çalışıyoruz. Böylelikle talep ettiğiniz ne varsa yerine getirerek beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

Son yıllarda çiftler arasında sıklıkla tercih edilen dış çekimler konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, detaylı araştırmalar yapıyoruz. İstanbul’un en güzel yerlerini istediğiniz konsepte uygun olarak öneriyoruz. Ağaçların ve renkli çiçeklerin arasında, bir deniz kenarında, şehrin göbeğinde ya da İstanbul’un tarihi noktalarında fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Dış çekimlerin yanı sıra farklı çekim türleriyle de hizmet verebiliyoruz. Sevdiklerinize düğün tarihinizi fotoğraf ya da videolar ile duyurduğunuz save the date çekimleri ve düğününüzden sonra gelinlik ya da damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekimlerine imza atabiliyoruz.

Bugüne kadar sayısız çekimde bulunduk, pek çok çiftin mutluluğunda pay sahibi olduk. Kazandığımız bu tecrübeler ve sahip olduğumuz deneyimler ile benzersiz bir düğün albümü oluşturacak, eşsiz fotoğraf kareleri ortaya çıkaracağız. İhtiyacınız durumunda bilgi birikimlerimizi kullanarak poz, duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda çeşitli yönlendirmeler yapabiliyoruz.

Eğer siz de Foto Yağmur kalitesine yakından şahit olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.