Ceren Tuncan Wedding Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ceren Tuncan Wedding Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Ceren Tuncan Wedding Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ceren Tuncan Wedding Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ceren Tuncan Wedding Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Doğal anları belgesel tadında çekmeyi seviyorum.

Ceren Tuncan Wedding Photography Hakkında

En özel anlarınızı ölümsüzleştirmeye söz verdik, aileniz ve dostlarınızla kutlayacağınız bu özel günde anılarınız ölümsüzleşsin istiyorsanız Ceren Tuncan Photography’i seçmeye dersiniz?

Fotoğraflarınızın çok özel olmasını istersiniz! Çünkü en özel günlerinizden biridir düğün törenleri. Sevdiğinizle beraber hayatınızı birleştirdiğimiz bugünde anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. En özel fotoğraf karelerine ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyor, farklı ve özel fotoğraf çekim mekânlarını tercih ediyoruz. Biz Büyükçekmece düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor, bulunduğumuz bölgedeki fotoğrafçılardan yaratıcı ekibimiz ve tecrübemizle sıyrılıyoruz.

Bulunduğumuz ilde ve çevresinde sizlerle buluşuyor, hayal ettiğiniz fotoğraf albümüne sahip olmanızı sağlıyoruz. Düğün öncesi ya da sonrasında en özel fotoğraf çekimi sizi bekliyor. Gelinliğinizle kirlenebildiğiniz trashday çekimleri ya da davetlilerinize günü duyurmak için save the date çekim türünde sizinle buluşabilir, fotoğraf albümlerinizi bu fotoğraflarla süsleyebiliriz.

Eğer siz de farklı çekim türleri düzenlemek ya da farklı konseptlerde çekim gerçekleştirmek istiyorsanız Ceren Tuncan ekibi ile çalışabilirsiniz. Ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hummalı bir çalışma yürütüyor. Fotoğraf çekimi öncesinde sizinle buluşuyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Farklı aksesuarlar kullanıyor, doğanın güzelliğini arka planınız haline getiriyoruz. Bazen bir ormanda bazense deniz kenarında aşkınızı kayıt altına alıyoruz. Biz İstanbul düğün fotoğraf çekim mekânlarını çok iyi biliyoruz. Tabii ki isteklerinize göre de talep ettiğiniz yere geliyoruz. Mutluluğunuzu ölümsüzleştirebileceğimiz özel mekânlarda sizinle buluşuyoruz. Bizim için önemli olan birbirine bakan aşk dolu gözler… En güze aksesuar ya da manzara çiftimizin gözlerindeki gördüğümüz ışık!

En kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımızla fotoğraflarınızı ölümsüzleştirin harikulade fotoğraf karelerini sahip olmalı sağlıyoruz. Ekipmanları her yıl yeniliyor, farklı ve özel ışıklandırma sistemleri ile en iyi görüntü elde etmeye çalışıyoruz.

Eğer siz de Ceren Tuncan Fotoğrafçılık ile çalışmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekim gününüz ilgili ayrıntıları paylaşmak için formu doldurabilir,”Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz fotoğraf albümü hiç da uzak değil, özellikle Ceren Tuncan ile her şey çok kolay!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.