• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Polat Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Polat Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Polat Sıkça Sorulan Sorular

Foto Polat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Polat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Polat ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Polat ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Polat şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Polat şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Polat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Polat düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Polat hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Polat aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Polat Hakkında

Hayatınızda ölümsüzleşmesi gereken bazı anlar vardır. İlk defa mezun olduğunuz gün ya da kurumsal başarınızı sergilediğiniz gün bunlardan birkaçıdır. Ancak kuşkusuz düğünler, tüm bu özel organizasyonların başında gelir. Yepyeni bir hayata başlayacağınız bugünü ömrünüzün sonuna kadar hatırlamak istersiniz. İşte Foto Polat olarak biz bu ihtiyacınızı profesyonelliğimiz ve deneyimlerimiz ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Tüm sorumluluğu üstümüze alarak birbirinden kaliteli fotoğraf kareleri oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı sektörüne 1997 yılında giriş yaptık. Bu tarihten beri sayısız çiftimizin en doğal ve en güzel hallerinizi fotoğrafladık. İlk günden beri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile çalışıyor, istek ve beklentilerinize yönelik çözümler üretiyoruz. Pendik fotoğrafçılarından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, kullandığımız teknolojik ekipmanları devamlı yeniliyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınıza seneler sonra baktığınızda bile kendinizi özel hissetmeye devam edeceksiniz.

Çekimi tüm detayları ile planlamadan önce karşılıklı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmede önce sizi dinliyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi, zevklerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Çekim gününü, saatini, mekanını ve konseptini belirledikten sonra o tarihte görüşmek için sözleşiyor ve bu süreçte eksiksiz bir şekilde hazırlanıyoruz.

Dış çekimlerinizi başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştirebiliyoruz. Hayal ettiğiniz neresi varsa, sizin yanınızda olacak, o anlarınızı unutulmaz kılacağız.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz sayesinde pek çok alanda da hizmet verebiliyoruz. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra sünnet fotoğrafçılığı, söz ve nişan fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Özel günlerinizin hepsinde yanınızda olabiliyor, mutluluğunuzu yarınlara aktarabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mah. Uydukent Mustafa Akyol Sok. Grup Center İş Merkezi No: 75 Kurtköy Pendik İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.