Foto Polat

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Polat Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Polat Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Polat Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Polat Hakkında

Hayatınızda ölümsüzleşmesi gereken bazı anlar vardır. İlk defa mezun olduğunuz gün ya da kurumsal başarınızı sergilediğiniz gün bunlardan birkaçıdır. Ancak kuşkusuz düğünler, tüm bu özel organizasyonların başında gelir. Yepyeni bir hayata başlayacağınız bugünü ömrünüzün sonuna kadar hatırlamak istersiniz. İşte Foto Polat olarak biz bu ihtiyacınızı profesyonelliğimiz ve deneyimlerimiz ile en iyi şekilde karşılıyoruz. Tüm sorumluluğu üstümüze alarak birbirinden kaliteli fotoğraf kareleri oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Düğün fotoğrafçılığı sektörüne 1997 yılında giriş yaptık. Bu tarihten beri sayısız çiftimizin en doğal ve en güzel hallerinizi fotoğrafladık. İlk günden beri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile çalışıyor, istek ve beklentilerinize yönelik çözümler üretiyoruz. Pendik fotoğrafçılarından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, kullandığımız teknolojik ekipmanları devamlı yeniliyoruz. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınıza seneler sonra baktığınızda bile kendinizi özel hissetmeye devam edeceksiniz.

Çekimi tüm detayları ile planlamadan önce karşılıklı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmede önce sizi dinliyor, nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi, zevklerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Çekim gününü, saatini, mekanını ve konseptini belirledikten sonra o tarihte görüşmek için sözleşiyor ve bu süreçte eksiksiz bir şekilde hazırlanıyoruz.

Dış çekimlerinizi başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de gerçekleştirebiliyoruz. Hayal ettiğiniz neresi varsa, sizin yanınızda olacak, o anlarınızı unutulmaz kılacağız.

Fotoğrafçılığa olan ilgimiz sayesinde pek çok alanda da hizmet verebiliyoruz. Düğün fotoğrafçılığının yanı sıra sünnet fotoğrafçılığı, söz ve nişan fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı, bebek ve çocuk fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Özel günlerinizin hepsinde yanınızda olabiliyor, mutluluğunuzu yarınlara aktarabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenişehir Mah. Uydukent Mustafa Akyol Sok. Grup Center İş Merkezi No: 75 Kurtköy Pendik İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.