Foto Burcu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Burcu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Burcu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Burcu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Burcu Hakkında

Kendinizi özgür hissedeceğiniz çekimler ile, yaşadığınız yoğun duyguları görebildiğiniz fotoğraflara sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz! Foto Burcu olarak istek ve ihtiyaçlarınıza önem veriyor, Şişli fotoğrafçılarından farklı imkan ve olanakları çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Açıldığımız ilk günden beri ne kadar kıymetli bir mesleğin içinde olduğumuzun bilinciyle çalışıyoruz. Bize olan güveninize layık olmak için her detayın üstünde duruyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Birbirinden kaliteli ve profesyonel ekipmanlarımız ile deklanşöre basarken yüzünüzdeki tebessümü görmek bizin en büyük gayemiz!

Dış çekimler son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiği için biz de bu konuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını araştırıyor, en çok tercih edilen ya da daha önce hiç keşfedilmemiş yerleri çiftlerimize öneriyoruz. Yemyeşil bir bahçede, masmavi suların ayaklarınızı ıslattığı eşsiz bir sahilde, tarihi noktalarda, boğaz manzarasının en güzel gözüktüğü yerlerde ya da şehrin tam göbeğinde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Bu mekan önerilerinde bulunurken mevsimin de son derece önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Örneğin çekimleriniz sonbaharda ise ağaçların yapraklarıyla harika bir konsept oluşturabiliyoruz.

Dış çekimler dışında stüdyo çekimlerine de imza atabiliyoruz. Stüdyomuzda dilediğiniz arka planı kullanarak birbirinden güzel kareler oluşturuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler, bilgi birikimleri ve imkanlar sayesinde pek çok çekim türünü sunabildiğimizi de belirtmek istiyoruz. Stüdyo çekimleri ve dış çekimler dışında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, save the date ve trash day gibi çekim türleriyle de bu anlarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, montajını, baskısını ve retouch düzenlemelerini tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Eğer siz de düğün fotoğraflarınızda Foto Burcu kalitesini yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Fetihtepe Mahallesi Fatih Sultan Caddesi Okmeydanı/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.