• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Burcu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Foto Burcu Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Burcu Sıkça Sorulan Sorular

Foto Burcu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Burcu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Foto Burcu ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Burcu ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Burcu şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Burcu şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Burcu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Burcu düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Burcu hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Burcu aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Burcu Hakkında

Kendinizi özgür hissedeceğiniz çekimler ile, yaşadığınız yoğun duyguları görebildiğiniz fotoğraflara sahip olmak isterseniz doğru yerdesiniz! Foto Burcu olarak istek ve ihtiyaçlarınıza önem veriyor, Şişli fotoğrafçılarından farklı imkan ve olanakları çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Açıldığımız ilk günden beri ne kadar kıymetli bir mesleğin içinde olduğumuzun bilinciyle çalışıyoruz. Bize olan güveninize layık olmak için her detayın üstünde duruyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Birbirinden kaliteli ve profesyonel ekipmanlarımız ile deklanşöre basarken yüzünüzdeki tebessümü görmek bizin en büyük gayemiz!

Dış çekimler son yıllarda çiftler tarafından sıklıkla tercih edildiği için biz de bu konuda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İstanbul dış çekim mekanlarını araştırıyor, en çok tercih edilen ya da daha önce hiç keşfedilmemiş yerleri çiftlerimize öneriyoruz. Yemyeşil bir bahçede, masmavi suların ayaklarınızı ıslattığı eşsiz bir sahilde, tarihi noktalarda, boğaz manzarasının en güzel gözüktüğü yerlerde ya da şehrin tam göbeğinde fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Bu mekan önerilerinde bulunurken mevsimin de son derece önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Örneğin çekimleriniz sonbaharda ise ağaçların yapraklarıyla harika bir konsept oluşturabiliyoruz.

Dış çekimler dışında stüdyo çekimlerine de imza atabiliyoruz. Stüdyomuzda dilediğiniz arka planı kullanarak birbirinden güzel kareler oluşturuyoruz. Sahip olduğumuz tecrübeler, bilgi birikimleri ve imkanlar sayesinde pek çok çekim türünü sunabildiğimizi de belirtmek istiyoruz. Stüdyo çekimleri ve dış çekimler dışında düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, save the date ve trash day gibi çekim türleriyle de bu anlarınızı ölümsüzleştirebiliyoruz. Çektiğimiz tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, montajını, baskısını ve retouch düzenlemelerini tamamlıyor ve orijinal kopyalarıyla birlikte maksimum 1 ay içinde çiftlerimize teslim ediyoruz.

Eğer siz de düğün fotoğraflarınızda Foto Burcu kalitesini yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Fetihtepe Mahallesi Fatih Sultan Caddesi Okmeydanı/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.