Emre Çayla

Emre Çayla Hakkında

Sinema ve dizi fotoğrafçılığıyla sektöre giriş yapan Emre Çayla şimdi de düğün fotoğrafı çekimleri için çiftlerle buluşuyor. Hem İstanbul içinde, hem de İstanbul dışında düğün fotoğrafı çekimi yapabilen Emre Çayla İstanbul Düğün Fotoğrafçısı yurtdışında çekim imkanıyla da çiftlerden tam puan alıyor. Çok çeşitli mekanlarda hizmet verebilen firma çiftlere istedikleri çekim türünde yardımcı olabiliyor.

Deneyim

Dizi ve sinema fotoğraf çekimi alanında 25 yıla yakın geçmişi bulunan Emre Çayla stüdyo fotoğrafçılığı konusunda da profesyonel hizmet sağlıyor. Çekim sürecinde mekan ve çekim tarzına çiftlerle beraber karar veren firma çekimleri ortalama 2 saatte tamamlıyor. Emre Çayla’yla çalışmak için çekim tarihinden yaklaşık 3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çekim Türleri / Mekanlar

Emre Çayla hem stüdyo hem de dış mekanda çekim hizmeti veriyor. ‘Life Style’ tarzı çekimler şehir meydanlarında, caddelerde ve parklarda gerçekleştirilebiliyor. Doğal alanda çekim isteyen çiftler için doğal plato seçeneği bulunuyor. Firma konsept çekimler, düğün belgeseli, düğün hikayesi, ‘Save The Date’ çekimi ve katalog tarzı çekimlere imza atabiliyor. Ayrıca kına, söz ve nişan çekimleri de yapılabiliyor.

Ekipman

Profesyonel ekipmanlarla kaliteli çekimler gerçekleştiren bir İstanbul düğün fotoğrafçısı tavsiyesi isterseniz size Emre Çayla’yı önerebiliriz. Son teknoloji fotoğraf makineleriyle hizmetlerini sunan Emre Çayla çiftlerin en güzel anlarını yakalamayı başarıyor. Çekimler sırasında kullanılan yardımcı ekipmanlar arasındaysa profesyonel çekimler için uygun olan stüdyo ışıkları bulunuyor. Böylece çiftlerin mutlu anları her detayıyla fotoğraf karelerine yansıyor.

Baskı Hizmetleri

Emre Çayla çekimleri hem dijital ortamda orijinal kopya teslimi şeklinde hem de baskı hizmetleriyle teslim ediyor. Çiftin isteğine göre kanvas tablo baskısı yapılabiliyor. Ayrıca gelin ve damadın ailelerine hatıra kalması amacıyla aile albümü de hazırlanabiliyor. Siz de en güzel gününüzden kalan fotoğraf karelerini bir ömür boyu saklamak isterseniz Emre Çayla’yla çalışabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Eyüp düğün fotoğrafçılarından Emre Çayla sunduğu ek hizmetlerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Şehir dışına hizmetlerini ulaştırmasıyla dikkat çeken firma hizmetlerini Türkiye sınırları dışına da çıkarabiliyor. Diğer ek hizmetler arasında HD kalitesinde fotoğraf çekimi bulunuyor. Bunlara ek olarak konsept çekimler yapılabiliyor ve çekimler sırasında gerekli aksesuarlar kullanılarak fotoğraf kareleri zenginleştiriliyor.

Emre Çayla İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında sektördeki deneyimi ve birikimiyle öne çıkıyor. Firma farklı bir bakış açısıyla görsele değer katıyor ve çiftlere tam da istedikleri sonucu sunuyor. Erken rezervasyonlarda çeşitli avantajlar sağlayan Emre Çayla’yla çalışmak için sayfada verilen telefon numarasını tuşlayabilir veya ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ isimli formu doldurarak ekibimize gönderebilirsiniz.

Emre Çayla Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Emre Çayla Sıkça Sorulan Sorular

Emre Çayla düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Emre Çayla düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 15.000-25.000 TL aralığındadır.

Emre Çayla hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Eyüp düğün fotoğrafçılarından Emre Çayla sunduğu ek hizmetlerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Şehir dışına hizmetlerini ulaştırmasıyla dikkat çeken firma hizmetlerini Türkiye sınırları dışına da çıkarabiliyor. Diğer ek hizmetler arasında HD kalitesinde fotoğraf çekimi bulunuyor. Bunlara ek olarak konsept çekimler yapılabiliyor ve çekimler sırasında gerekli aksesuarlar kullanılarak fotoğraf kareleri zenginleştiriliyor."

Emre Çayla ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Emre Çayla ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Emre Çayla şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Emre Çayla şehir dışında hizmet veriyor.

Emre Çayla ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çekim süreci ve mekanlara çiftlerimizle beraber karar vermekteyiz. Şehir de , şehrin meydanları ,parkları ve caddelerinde çekimleriniz gerceklestiriyoruz.. Arka planda doğal şehir hayatı akarken sizin unutulmaz anlarınızı Life Style anlatım biçimiyle fotoğraflıyoruz. Doğal Plato ~Pastoral çekim alanları; tercihinize göre platoda kurulmuş dekorlarda fotoğraf cekimlerinizi gerçekleştiriyoruz."

Emre Çayla düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Emre Çayla düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Emre Çayla hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Emre Çayla aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.