Düğünümüzvar*

Düğünümüzvar
Fotoğraf bizim için bir yaşam biçimiydi.. Dünyaya herkesten farklı gözlerle bakabilmek ve bunu başka insanlarla paylaşabilmek bize yaşam felsefesi olarak yerleşti.. Düğün fotoğrafı çekmeye karar verdiğimizde kendimize verdiğimiz tek bir söz vardı inanmadığımız hiç bir fotoğrafı çekmeyecektik.. Ve bu inancımız sayesinde çiftlerimizin düğün fotoğraflarını çekerken onları bir masal dünyasına taşıyabildik.. İnsanların fotoğraflarına baktıklarında gözlerinden parıldayan o mutluluğu gördüğümüz sürece de bu işe aşkla devam edeceğiz..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
Ö&S Özlem & Selami Düğün Tarihi: 14/05/2017

Fotoğraf konusunda çok hassas bir insan olarak nişanımdan yaklaşık bir yıl önce fotoğrafçı arayışına başladım. Düğünümüz Var firmasını bularak tanışmaya gittik. Geçen yıl Eylül ayında nişanlandık. Nişan fotoğraflarımızı Düğünümüz Var - Erin Bey' e çektirdik. Fotoğraf çekilirken de o kadar eğlenceli bir ortam oluşuyor ki yorulduğunuzu hissetmiyorsunuz.Hayatım boyunca her baktığımda beni çok çok mutlu edecek kareler var elimde. Ekip olarak ta bireysel başarı olarak ta en ince ayrıntıya kalana kadar düşünerek müşteri memnuniyetini tavan seviyelere çıkararak müşteri sadakati sağlıyorlar. Başta Erin Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum . Sabırsızlıkla düğün günümü bekliyorum.

S&S Sıla & Sertaç Düğün Tarihi: 24/05/2014

Bizi çokça arayıp “acaba böyle çekimler de mi yapsak?” diyerek sürekli yanımızda olduklarını hissettirdiler. Enerjisi yüksek, yaptığı işten keyif alan, hatta hala kahveye uğradığımız Erin Bey, Kadir Bey ve Uğur Bey sanki dostlarımızdı da düğüne katılıyorlardı. Zor bir çekim olmasına rağmen gerçekten muhteşem bir özveriyle çekim yaptılar. Yaklaşık 40 kişinin yol boyunca bize yetiştiği anları bile yakaladılar.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Düğünümüzvar ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Düğünümüzvar hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap