Çekimhane

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Çekimhane Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çekimhane Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Çekimhane Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Çekimhane Hakkında

Özel gün fotoğrafçılığına yıllarını vermiş ve bu konuda kendini muazzam geliştirmiş vizyon sahibi bir ekiple çalışmak ister misiniz? Eğer cevabınız olumluysa gelin birlikte çalışalım ve hayatınızın en güzel gününde heyecanınızı paylaşalım. Biz Çekimhane ekibi olarak fotoğraf sanatını da bunu icra etmeyi de çok seviyoruz. Her birimiz alanında uzman fotoğrafçılar, kameramanlar ve tasarımcılar olarak mesleğimiz olarak benimsediğimiz işimizi profesyonel bir şekilde de icra ediyoruz. Dilerseniz bizi tercih edebilmeniz için merak edebileceğinizi düşündüğümüz bazı detaylı bilgiler verelim ve size karar aşamanızda yardımcı olalım.

Özel gün fotoğrafçılığında en çok tercih edildiğimiz ilk alan kesinlikle düğün organizasyonları. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ve faaliyetlerimiz ile rakiplerimizden ayrışıyoruz. Öncelikle çiftlerimizle randevulaşarak tanışmaya davet ediyoruz. Bu esnada tüm istek ve arzularını öğrenip tarzlarına hâkim oluyoruz. Bizden ne tarz beklentileri var ve biz onlara ne gibi hizmetler sunabiliriz hepsini açık açık konuşuyoruz. Her şeyi netleştirip planımızı yaptıktan sonra günü geldiğince eğlenceli ve samimi bir atmosferle çekimimizi gerçekleştiriyoruz.

Peki, tam olarak nelere karar veriyoruz? Hemen anlatalım. Dış çekim için mekâna, bütçeye göre paketlerimizden hangisinin tercih edildiğine, ekstra bir isteğin olup olmadığına ve baskı ile alâkalı albüm modellerinin seçimi gibi detaylara. Zaten her yıl yenilediğimiz içerikleri ile her zevke ve bütçeye uygun paketlerimiz mevcut. Bunların içerişinde genel olarak şu seçenekler yer alabiliyor; saatlik veya gün boyu fotoğraf çekimi, fotoğraf düzenlemesi, dijital kopyaların teslimi, albüm çeşitleri, video klip ve benzeri.

İster düğün çekimi olsun ister save the date isterseniz de düğün hikâyesi gibi bir video çekimi, hepsi için bize güvenebilirsiniz. Eğer Çekimhane’nin düğün fotoğraf albüm fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.