Büşra Hirik Photography

E-posta Gönder

  • Esenler, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Büşra Hirik Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Büşra Hirik Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Büşra Hirik Photography Sık Sorulan Sorular

Büşra Hirik Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Büşra Hirik Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Büşra Hirik Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Büşra Hirik Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".


Büşra Hirik Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Büşra Hirik Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Büşra Hirik Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Büşra Hirik Photography şehir dışında hizmet vermiyor.


Büşra Hirik Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Büşra Hirik Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Büşra Hirik Photography Hakkında

İstanbul’da Büşra Hirik Photography ismiyle uzun zamandır düğün dış çekimleri yaparak konsept fotoğraflarla aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz.

İşimizi büyük bir tutkuyla yapıyoruz. Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size yardımcı oluyor ve isteklerinize uygun içerikler üretiyoruz. Sektörün moda olan trendlerini yakından takip ediyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak kusursuz denilebilecek şekilde fotoğraflar çekiyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve beğendiğiniz konseptlerin detaylarını öğreniyoruz. Yılların verdiği tecrübelere dayanarak size özgü bir içerik oluşturuyoruz. Çalışmalarımızdan bazılarını sizinle paylaşarak aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Dış çekiminiz için İstanbul çekim mekanları arasında yer alan herhangi bir alanı seçmenizi istiyoruz. Sizin zevklerinize önem verdiğimiz ve albüm sizin mutlu hatıralarınızı yansıtacağı için yer konusunda fikrinizi önemsiyoruz. İstanbul manzarasını gören bir alan, yemyeşil doğasıyla göz kamaştıran bir ortam ya da tarihi anlamı olan mekanları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çekim günü geldiğinde ise kaliteli ekipmanlarımızla birlikte yola koyuluyor ve çekim mekanına gidiyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntünün olmasını sağlıyoruz. Poz ve duruş gibi konularda size zaman zaman yönlendirmelerde bulunuyoruz. Kendinizi rahat hissetmenizi ve her şeyin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Çekim bitince görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek uygun ışık ve renk ayarını yapıyoruz. Size söz verdiğimiz tarihte ise eksiksiz bir şekilde görüntülerinizi teslim ediyor, orijinal kopyaları da vermeyi ihmal etmiyoruz.

Siz de İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Büşra Hirik’in sahibi olduğu fotoğraf stüdyosunun ayrıcalıklı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.