Burçin Çobanoğlu Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Hayır

Stüdyo Çekimi

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

Yüşa İpek
286 56 29

Beyoğlu

Yüşa İpek

Yüşa’nın masalsı ve romantik tarzı, gelinleri kendine çeken en büyük etkenl...

U&G Wedding
134 7 31

Kartal

U&G Wedding

U&G Wedding ekibi olarak Unutulmaz günlerin en özel anlarını, estetiğin doğ...

Hakkında

Ben Burçin Çobanoğlu. Okul yıllarında kulüp ve derneklerde fotoğrafçılıkla ilgili birçok çalışmalar yaptım. Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği bir yarışmada “Kadının Toplumdaki Yeri ve Girişimcilik” ile ilgili projede dereceye girdim ve bu proje sayesinde uzun yıllardır üzerinde düşündüğüm fotoğrafçılık düşünlerimi hayata geçirmeye karar verdim. Temel fotoğraf eğitimleri, moda fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı, ileri photoshop eğitiminin yanı sıra Çerkez Karadağ gibi birçok kıymetli isimden aldığım fotoğrafçılık eğitiminden sonra doğum fotoğrafçılığı ve gelin takip belgesel fotoğrafçılığı konusunda da uzmanlaştım.

Peki nasıl düğün fotoğrafçılığı çalışmaları yapıyor, ne tür çekimler gerçekleştiriyorum?

-İlk olarak hazırlık aşamasından başlayarak aylar öncesinden çiftlerle tanışıp bir çalışma planı oluşturuyorum. Onların kendilerini en iyi ifade ettiği duruşu bakışı belirliyorum.

-Düğün fotoğraflarınızı getirdiğiniz ya da mevcutta olan aksesuarlarla sizin belirlediğiniz ya da ortaklaşa belirlediğimiz bir mekanlarda yapıyorum. Fotoğraflarınızı renkli ve siyah olarak panoramik albüm şeklinde teslim ediyorum.

-İsteğiniz dahilinde kuaförden başlayarak nikah, ilk dans, eğlence ve pasta kesiminize kadar ki süreçte yaptığımız çekimleri size düğün hikayesi ve düğün klibi şeklinde verebiliyorum.

-Düğününüzden önce davetlilerinize gönderebileceğiniz, davetiyenizde ya da sosyal medyada kullanabileceğiniz veya düğün organizasyonunda fotoğraflarınızdan bir konsept yaratabileceğiniz bir çekim türü olan save the date çekimlerini; ister stüdyoda, isterseniz dış mekanlarda 1 saatlik çekim süresi içerisinde yapıyorum.

-Düğün gününüzde dış çekim yapmak istemezseniz ya da düğünden sonra gelinliği bir kere daha ve doya doya giymek isterseniz trashday çekim türü tam size göre. Ortaklaşa belirlenen bir günde isteğinize göre dış mekânda veya stüdyoda yapılan 2-4 saatlik bir çalışma sonucu DVD’de tüm fotoğrafları teslim ediyor; 30×30 panoramik albümü size hediye ediyorum.

Anlattığım çekim hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak ve daha nicesini öğrenmek istiyorsanız; çekime özel fiyat tekliflerini almak için tek yapmanız gereken ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna basmak. Sonrası benim işim…

İletişim

Burçin Çobanoğlu

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Göztepe, İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.