Burçin Çobanoğlu Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Önerilen Firmalar

Ekol Fotoğrafçılık
40 12 11

Beylikdüzü

Ekol Fotoğrafçılık

2000 yılında kurulan işletmemiz ilk günden itibaren siz değerli müşterileri...

Star Stüdyo
275 10

Kağıthane

Star Stüdyo

20 yıldır edindiğimiz tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile neler gördük ve ...

Gözde Balseven - Bal Medya
77 4 111

Beşiktaş

Gözde Balseven - Bal Medya

Yaşanılan her ândan sonra bize kalan tek hatıranın fotoğraf olduğunu düşünm...

Hakkında

Ben Burçin Çobanoğlu. Okul yıllarında kulüp ve derneklerde fotoğrafçılıkla ilgili birçok çalışmalar yaptım. Boğaziçi Üniversitesi’nin düzenlediği bir yarışmada “Kadının Toplumdaki Yeri ve Girişimcilik” ile ilgili projede dereceye girdim ve bu proje sayesinde uzun yıllardır üzerinde düşündüğüm fotoğrafçılık düşünlerimi hayata geçirmeye karar verdim. Temel fotoğraf eğitimleri, moda fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı, ileri photoshop eğitiminin yanı sıra Çerkez Karadağ gibi birçok kıymetli isimden aldığım fotoğrafçılık eğitiminden sonra doğum fotoğrafçılığı ve gelin takip belgesel fotoğrafçılığı konusunda da uzmanlaştım.

Peki nasıl düğün fotoğrafçılığı çalışmaları yapıyor, ne tür çekimler gerçekleştiriyorum?

-İlk olarak hazırlık aşamasından başlayarak aylar öncesinden çiftlerle tanışıp bir çalışma planı oluşturuyorum. Onların kendilerini en iyi ifade ettiği duruşu bakışı belirliyorum.

-Düğün fotoğraflarınızı getirdiğiniz ya da mevcutta olan aksesuarlarla sizin belirlediğiniz ya da ortaklaşa belirlediğimiz bir mekanlarda yapıyorum. Fotoğraflarınızı renkli ve siyah olarak panoramik albüm şeklinde teslim ediyorum.

-İsteğiniz dahilinde kuaförden başlayarak nikah, ilk dans, eğlence ve pasta kesiminize kadar ki süreçte yaptığımız çekimleri size düğün hikayesi ve düğün klibi şeklinde verebiliyorum.

-Düğününüzden önce davetlilerinize gönderebileceğiniz, davetiyenizde ya da sosyal medyada kullanabileceğiniz veya düğün organizasyonunda fotoğraflarınızdan bir konsept yaratabileceğiniz bir çekim türü olan save the date çekimlerini; ister stüdyoda, isterseniz dış mekanlarda 1 saatlik çekim süresi içerisinde yapıyorum.

-Düğün gününüzde dış çekim yapmak istemezseniz ya da düğünden sonra gelinliği bir kere daha ve doya doya giymek isterseniz trashday çekim türü tam size göre. Ortaklaşa belirlenen bir günde isteğinize göre dış mekânda veya stüdyoda yapılan 2-4 saatlik bir çalışma sonucu DVD’de tüm fotoğrafları teslim ediyor; 30×30 panoramik albümü size hediye ediyorum.

Anlattığım çekim hizmetlerim hakkında detaylı bilgi almak ve daha nicesini öğrenmek istiyorsanız; çekime özel fiyat tekliflerini almak için tek yapmanız gereken ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna basmak. Sonrası benim işim…

İletişim

Burçin Çobanoğlu

 • Adres: Göztepe, İstanbul

Burçin Çobanoğlu Photography Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.