Bilginler Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bilginler Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bilginler Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bilginler Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bilginler Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün albümünüzdeki fotoğraflara her baktığınızda yaşadığınız duyguları tekrar tekrar hissedeceksiniz. Neden mi? Çünkü altında Bilginler Fotoğrafçılık imzası var! Tecrübelerimiz ile bugününüzde ve yarınlarınızda olacak, hayatınızda güzel bir iz bırakacağız.

Sanatsal bakış açımızı, deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile birleştiriyor, çok daha keyifli çekimler ve kaliteli fotoğraflar vaat ediyoruz. Sizlerden aldığımız iham ile orijinal fikirler peşinde koşuyoruz. Düğün mekanınıza uygun konseptler hazırlarken kalitemizden de ödün vermiyoruz. Sıradanlıktan uzak fotoğraflar tercih ediyoruz. Bu yüzden duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda çeşitli yönlendirmeler yapıyoruz. Bilginler Fotoğrafçılık olarak doğallıktan yanayız, bu yüzde kendinizi rahat hissettiğiniz anları fotoğraflamayı ön planda tutuyoruz.

Çiftlerimizin istediği her çekim türünü gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz özenle planlanmış ve çekimler için son derece uygun stüdyomuzu tercih edebiliyor, dilerseniz de İstanbul’un en güzel yerlerinde bir dış çekimi. Konsept çekimlerini stüdyomuzda tamamlarken save the date ve trash day çekimleri için de dış mekanlarda oluyoruz. Tarzınıza, zevklerinize ve aklınızdaki konsepte uygun yerler öneriyor, hayallerinize erişiyoruz.

Çekimlerimizde kullandığımız teknik ekipmanlar son teknoloji ile oluşturuldu. Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanız için gerekli bu fotoğraf makineleri ile anınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Pendik fotoğrafçılarından farklılaştığımız noktalardan biri de fotoğraflarınızı dilediğiniz ürüne bastırabiliyor olmamız. Bardak, yastık, tişört, saat ya da tablo gibi aksesuarlar ile aşkınızı ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

Sadece düğün fotoğrafçılığıyla sınırlı kalmıyor, söz ve nişan fotoğrafçılığı, mezuniyet fotoğrafçılığı ve ürün fotoğrafçılığı da yapabiliyoruz. Fotoğrafçılık konusunda kendimizi sürekli geliştiriyor, her alanda hizmet vererek yüzünüzü güldürmeyi istiyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güllü Bağlar Mah. Tandoğan Cad. 57/A Pendik/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.