Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Bilge Balcan Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bilge Balcan Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Bilge Balcan Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Bilge Balcan Photography Sıkça Sorulan Sorular

Bilge Balcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bilge Balcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Bilge Balcan Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Bilge Balcan Photography olarak; şehir içi yanında şehir dışından gelen taleplere de hayır demiyoruz. Yetenekli ve dinamik ekibimizle istediğiniz her yerde üstün hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. En yeni teknolojik ekipmanları kullanıyor, baskı ve albümlerimizi güncel ve modern bir kartelada size sunuyoruz. Görüntülerini orijinal kopya olarak size dijital olarak teslim edebiliyoruz."

Bilge Balcan Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bilge Balcan Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Bilge Balcan Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bilge Balcan Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Bilge Balcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bilge Balcan Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Bilge Balcan Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bilge Balcan Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Bilge Balcan Photography Hakkında

Kalbinizin hızla attığı günlerden geçtiğinizi çok iyi biliyoruz. Tüm hazırlıklar dikkatle ve detaylı bir şekilde düşünülürken; sıra geldi düğün fotoğraflarınızı kimin çekeceğini bulmaya. İstanbul Anadolu Yakası düğün fotoğrafçıları içinde yer alan Bilge Balcan Photography, gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir adres. Tecrübeli ve sıcak iletişimimizle; sayısız çiftin mutluluğuna şahit olan firmamız sizinle tanışmak için can atıyor.

Deneyim

Ben Bilge Balcan, 2013 yılında kurduğum markamla mesleğimi kurumsal bir yere taşıdım. Çok sevdiğim özel gün fotoğrafçılığında ilerlerken pek çok tecrübe kazandım ve eğitimler aldım. Photoplay Fotoğrafçılık Kursu /Temel Fotoğrafçılık Sertifikası, Doğum Fotoğrafçılığı Sertifikası ve Başarı Belgesi bunlardan bazıları. Yetenekli ve tecrübeli ekibimle size fotoğrafa dair her konuda keyifle hizmet verebiliriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzde başrolün siz olduğunuzu biliyoruz. Sizin istek ve arzularınıza göre planlama yapıyoruz. Çekim mekanlarını; İstanbul düğün çekim yerlerinden hayal ettiğiniz konsepte uygun olarak seçiyoruz. Stüdyo, plato çekimleri ya da sahil, kumsal çekimleri yapabiliriz. En şık ve doğal fotoğraflarınızı yeşil bir ormanın kalbinde veya bir kır bahçesinde çekebiliriz. Ya da isterseniz tarihi ve turistik yerlerin cazibesini düğün fotoğraflarınıza yansıtabiliriz.

Çekim formatlarını talep ve isteğinize göre belirliyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli veya düğün klibi çekimi yapabiliriz. Yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimlerimizle size eşsiz kareler sunabiliriz. Save the Date veya Trash Day gibi son dönem popüler olan çekim türleri konusunda da bize güvenebilirsiniz. Ayrıca söz, nişan, kına gecesi çekimlerinizi de üstlenebiliriz.

Ek Hizmetler

Bilge Balcan Photography olarak; şehir içi yanında şehir dışından gelen taleplere de hayır demiyoruz. Yetenekli ve dinamik ekibimizle istediğiniz her yerde üstün hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. En yeni teknolojik ekipmanları kullanıyor, baskı ve albümlerimizi güncel ve modern bir kartelada size sunuyoruz. Görüntülerini orijinal kopya olarak size dijital olarak teslim edebiliyoruz.

Uzun yıllardır pek çok kıymetli anıyı ölümsüzleştiren Bilge Balcan Photography; Çekmeköy’de siz değerli gelin ve damatları bekliyor. Tecrübeli ve sıcakkanlı ekibimizle sizin de biricik gününüz olan düğün gününüzü; keyifli bir anıya dönüştürmeye hazırız. Bizimle tanışmak için sayfadaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Formu doldurarak size özel düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Istanbul,Çekmeköy

  • Haritadaki Konumu

    Bilge Balcan Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.