Bilge Balcan Photography

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Bilge Balcan Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bilge Balcan Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Bilge Balcan Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Bilge Balcan Photography Hakkında

Kalbinizin hızla attığı günlerden geçtiğinizi çok iyi biliyoruz. Tüm hazırlıklar dikkatle ve detaylı bir şekilde düşünülürken; sıra geldi düğün fotoğraflarınızı kimin çekeceğini bulmaya. İstanbul Anadolu Yakası düğün fotoğrafçıları içinde yer alan Bilge Balcan Photography, gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir adres. Tecrübeli ve sıcak iletişimimizle; sayısız çiftin mutluluğuna şahit olan firmamız sizinle tanışmak için can atıyor.

Deneyim

Ben Bilge Balcan, 2013 yılında kurduğum markamla mesleğimi kurumsal bir yere taşıdım. Çok sevdiğim özel gün fotoğrafçılığında ilerlerken pek çok tecrübe kazandım ve eğitimler aldım. Photoplay Fotoğrafçılık Kursu /Temel Fotoğrafçılık Sertifikası, Doğum Fotoğrafçılığı Sertifikası ve Başarı Belgesi bunlardan bazıları. Yetenekli ve tecrübeli ekibimle size fotoğrafa dair her konuda keyifle hizmet verebiliriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün gününüzde başrolün siz olduğunuzu biliyoruz. Sizin istek ve arzularınıza göre planlama yapıyoruz. Çekim mekanlarını; İstanbul düğün çekim yerlerinden hayal ettiğiniz konsepte uygun olarak seçiyoruz. Stüdyo, plato çekimleri ya da sahil, kumsal çekimleri yapabiliriz. En şık ve doğal fotoğraflarınızı yeşil bir ormanın kalbinde veya bir kır bahçesinde çekebiliriz. Ya da isterseniz tarihi ve turistik yerlerin cazibesini düğün fotoğraflarınıza yansıtabiliriz.

Çekim formatlarını talep ve isteğinize göre belirliyoruz. Düğün hikayesi, düğün belgeseli veya düğün klibi çekimi yapabiliriz. Yaratıcı konsept çekimler veya katalog çekimlerimizle size eşsiz kareler sunabiliriz. Save the Date veya Trash Day gibi son dönem popüler olan çekim türleri konusunda da bize güvenebilirsiniz. Ayrıca söz, nişan, kına gecesi çekimlerinizi de üstlenebiliriz.

Ek Hizmetler

Bilge Balcan Photography olarak; şehir içi yanında şehir dışından gelen taleplere de hayır demiyoruz. Yetenekli ve dinamik ekibimizle istediğiniz her yerde üstün hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. En yeni teknolojik ekipmanları kullanıyor, baskı ve albümlerimizi güncel ve modern bir kartelada size sunuyoruz. Görüntülerini orijinal kopya olarak size dijital olarak teslim edebiliyoruz.

Uzun yıllardır pek çok kıymetli anıyı ölümsüzleştiren Bilge Balcan Photography; Çekmeköy’de siz değerli gelin ve damatları bekliyor. Tecrübeli ve sıcakkanlı ekibimizle sizin de biricik gününüz olan düğün gününüzü; keyifli bir anıya dönüştürmeye hazırız. Bizimle tanışmak için sayfadaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Formu doldurarak size özel düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.