Big Time's Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Big Time's Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Big Time's Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim

Big Time's Photography Hakkında

55 yıllık Yalçınlar fotoğrafçılık tecrübesi ve profesyonel fotoğraf ekibi ile Big Time’s Photography size kendinizi özel hissettirecek...
Büyük Anlar... Sizin en “mutlu” zamanlarınız. Big Time’s Photography bu anların mutluluğunu bir ömür boyu yaşatacak öyküleri fotoğraflamak için kuruldu. İçinde bulunulan anın ötesine aynı etkiyle taşımak için, o en mutlu anlarınızı! “Sizin gününüzün” öncesindeki ve sonrasındaki tüm ayrıntıları size yıllar boyunca hatırlatmak için her şey en ince ayrıntısına kadar tasarlandı. Siz “an”ınızı yaşarken, biz yansımasını gerçeğe çevirmeyi hedefledik, fotoğraflarımızla... Bir ömür boyunca!
Düğün, doğum ve organizasyon süreçlerini sizlerin hayalleriyle gerçeğe dönüştürmek için hayata geçen Big Time’s Photography, hikaye fotoğrafçılığına yeni bir anlayış getiriyor. Sizlerin en mutlu anlarını ölümsüzleştirerek ömür boyu yaşatan Big Time’s Photography, o anların öncesi ve sonrasındaki tüm yaşananları en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor. Siz “an”ınızı yaşarken, Big Time’s Photography hayallerinizin yansımasını fotoğraflarla gerçeğe dönüştürüyor. Yaşanılan her “an”ın kıymetini bilen, her “an”a büyük anlamlar yükleyen Big Time’s Photography, fotoğraflarla yazılan hikayelere tamamen kişiye özel “fine art” albümlerle imza atıyor.

Big Time’s Photography, en mutlu gününüzde size 20-25 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet eder. Bu ekip sabahın erken saatlerinden neredeyse diğer sabahın erken saatlerine kadar yaklaşık 17-18 saat hizmet verir. Bu nedenle biz, çiftlerimizin o gün en çok yanında olan, en çok gördükleri ve en yakınları oluyoruz. An oluyor ki kıyafet giymelerine, rujlarını tazelemelerine, streslerine, gülmelerine, kısaca herşeylerine şahit oluyoruz ve o gün ile başlayan, sonrasında da yıllar sürecek dostluklar kazanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Küçükbebek Cad. Yeniyol Çıkmazı No:1/A Bebek

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Big Time's Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.