Ayşe Kaya Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 3.000-5.000 TL
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Hotel, Saray

Önerilen Firmalar

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı
135 1 10

Beşiktaş

Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı

2.000-3.000 TL
Düğün belgeseli
Arman Marazyan Photography
36 1 11

Bahçelievler

Arman Marazyan Photography

3.000-5.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutlu anların, güzel günlerin elbette fotoğraf ve video çekimleriyle kayıt altına alınması gerekiyor. Her baktığınızda sizi o güne götürecek çok sayıda görüntüye Ayşe Kaya Photography farkıyla ulaşabilirsiniz.

Düğün günü sabahtan gelin ve damatla vakit geçirerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Kurucumuz Ayşe Kaya sizinle yakından ilgileniyor. Kendisi sizinle sohbet ederken sanki arada fotoğraflarınızı çekiyormuş gibi bir ortam oluşuyor. Çoğu zaman sanki evlenen kişiler bizim en yakın arkadaşlarımızmış gibi hissediyoruz. Sizinle birlikte heyecanlanıyor ve mutlu oluyoruz. Keyifli bir çekim süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Fotoğraf çekimlerinde önemli olan hedeften ziyade süreklilik ve tekrar. Çekimlerimizi yaparken gelinle 8 ila 12 saat kadar vakit geçirirken damatla biraz daha az zaman geçiriyoruz. Sizinle tüm gün birlikteyiz. Bu nedenle en az sizin kadar hazırlık sürecinizde heyecanlanıyoruz. Tabii ki tüm bu tatlı duygular çekimlerinize de yansıyor. Duyguların yoğunlaştığı anlarda, samimiyetini ve doğallığı görüntülerimize aktarıyoruz. Birbirinden özel fotoğraflar çekiyoruz.

Düğün çekimlerimiz esnasında en az iki kişi şeklinde çekimlerinizi yapıyoruz. Ortalama 2000 ila 3000 fotoğraf çekiyoruz. Görüntüleri size gösteriyoruz. İçlerinden en beğendiklerinizi mutlaka albümünüze koyuyoruz. Fotoğraflarımızı düğününüzün hikayesini kurgulayacak şekilde albüm içerisinde yerleştiriyoruz. Albümlerimiz en az 100 fotoğraftan başlıyor ve bu sayı 350 fotoğrafa kadar çıkabiliyor. Çekimlerimizi yaparken tüm klişe imajlardan uzak duruyoruz. Gerçek duyguyu yakalamanın ve anlatmanın peşindeyiz. Hiç tanımadığımız insanların arasına girerek hayatlarında çok önemli bir güne tanıklık etmek bizim için de unutulmaz bir deneyim oluyor. Her defasında birbirinden değişik ilişkileri gözlemliyoruz.

Ayşe Kaya Fotoğrafçılık olarak çekimlerimizde wacom tablet kullanıyoruz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde eski teknikte grafit rötuş yapabiliyoruz. Derinlik hissi için gereken gölgeleri yaratabiliyoruz. Albümlerin dışında çiftler fotoğraflarını web sitesinde de görebiliyor.

Siz de İstanbul fotoğrafçıları arasında düğününüzü emanet edeceğiniz profesyonel bir ekiple görüşmek isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bizimle iletişime geçmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Wedding Planner

 • Adres: Prof. Dr. Orhan Ersek Sk. Güçer Ap. No:18 Kat: 2 Daire: 13 Topağacı/Nişantaşı

Ayşe Kaya Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!