Ayna Yapım

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Ayna Yapım Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ayna Yapım Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ayna Yapım Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ayna Yapım Hakkında

Her çiftin bir hikayesi olduğunu düşünüyoruz. Sizin hikayenizi ise biz anlatmak istiyoruz! Ayna Yapım olarak mutluluğunuzda bir pay sahibi olmak ve bu özel anları profesyonel bir şekilde kaydetmek için sabırsızlanıyoruz. Bir düğün fotoğrafçısında aradığınız tüm özellikleri barındırıyor, ilk görüşmeden çekimlere, fotoğraflardan teslimata kadar her süreci en iyi şekilde yöneteceğimizin garantisini veriyoruz.

Ümraniye düğün fotoğrafçısı olarak 2016 yılında sektöre giriş yaptık. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren kendimizi sürekli geliştirerek Türkiye’nin en büyük düğün fotoğraf stüdyolarından biri olmayı amaçlıyoruz. Bu yolda da genç, dinamik ve meraklı ekibimiz ile birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Memnuniyetiniz Ayna Yapım olarak öncelikli hedefimiz! Bu fotoğrafların sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyor, hayal ettiğiniz gibi bir albüm için istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutuyoruz. Duygularınızı, tarzınızı, zevklerinizi öğrenerek size hitap eden kareler oluşturmayı amaçlıyoruz. Çekimlerimiz de son derece keyifli geçiyor. Eğlenceli ekibimiz ile birlikte çekim stresinden uzaklaşıyor, kendinizi bu anların tadını çıkarmaya bırakıyorsunuz.

Çiftlerin son yıllarda sıklıkla tercih ettiği dış çekimler için detaylı bir araştırma yapıyor, İstanbul dış çekim mekanları arasında en çok sevilen yerlerde birbirinden güzel fotoğraflar çekiyoruz. Dış çekimler, konsept çekimleri, save the date ve trash day çekimlerinin yanı sıra bir düğün hikayesi ve düğün klibi de oluşturabiliyoruz. Aşkınızı havadan kaydetme imkanı sunuyor, uzman kadromuz ile drone çekimler gerçekleştirebiliyoruz. Bu çekimlerde yalnızca İstanbul’da değil, talebiniz durumunda farklı şehirlerde de olabiliyoruz.

Aldığımız eğitimler, sahip olduğumuz bilgi birikimleri ve fotoğrafçılığa olan merakımız sayesinde yalnızca düğün fotoğrafçılığı ile sınırlı kalmadık! Söz, nişan, doğum günü ve mezuniyet gibi özel günlerde de rol alabiliyor, reklam ve tanıtım filmi çekimlerine, sosyal medya çekimlerine, kısa film ve proje çekimlerine de imza atabiliyoruz. Profesyonel ekipmanlarımıza ve deneyimlerimize güvenebilirsiniz.

Eğer düğün fotoğraflarınız gibi önemi son derece büyük bir hizmeti profesyonel bir düğün fotoğrafçısından almak isterseniz doğru sayfadasınız. Yapmanız gereken tek şey yan tarafta bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Namık Kemal Mah. Cengiz Topel Cad. Sabah Sk. No: 3/3 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ayna Yapım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.