Aslınur Photography

E-posta Gönder

0216 706 2546

1 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün hikayesi

Çekim Türleri

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 3 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Kampanyalar ve Paketler

Aslınur Photography

Tüm Albüm Paketlerinde %10 İndirimi Kaçırmayın!

Detaylı bilgi için hemen arayın!

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Düğününüzün üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin anılarınızı hala ilk günkü gibi korumak ister misiniz?

Evlilik anılarınızı en özel şekilde ölümsüzleştirmek için Aslınur Photography isimli markamla size hizmet vermeye hazırım. Ümraniye fotoğrafçıları arasında yer alıyorum. Hayal ettiğiniz profesyonel hizmeti size sunuyorum. Uzun zamandır çiftlerin düğün çekimlerini yapıyorum. İşimi çok seviyor, daima kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bugüne kadar çok sayıda çiftin en mutlu anlarına eşlik etmeyi başardım. Sizin de düğün çekimlerinizi yapmak isterim.

Fotoğraf ve video çekimi içeren tüm hizmetleri sunuyorum. Kaliteli ekipmanlar kullanarak çekimlerinizi yapıyorum. Dış mekan çekimleriniz için özel ve özgün konseptler geliştiriyorum. İstediğiniz tüm mekanlarda çekimlerinizi rahatlıkla yapıyorum. Tarzınıza uygun, aşkınızı yansıtan çekimleri tercih ediyorum. İçinize sinen bir hizmet sunabilmek benim için çok önemli. Bu nedenle çekimden önce sizinle bir araya gelerek çekim planınızı oluşturuyoruz. Nasıl bir konsept hayal ettiğinizi öğrenmem işimi kolaylaştırıyor. Size yaptığım çalışmaları da göstererek hizmetlerim konusunda bilgi veriyorum.

Çekimler esnasında rahat olmanız gerek. Ne kadar doğal olursanız elde ettiğimiz kareler bir o kadar güzel oluyor. Siz içinizden geldiği gibi davranın. Ben ekipmanlarımla sizi farklı açılardan kaydediyorum. Elde ettiğimiz görüntüleri size gösteriyorum. İçlerinden en beğendiklerinizi bilgisayarda düzenliyorum. Yapaylıktan uzak renklendirmeleri tercih ediyorum. Albüm konseptinize uygun şekilde seçtiğiniz görselleri düzenliyorum. Kısa sürede çalışmanızı tamamlayarak size teslim ediyorum. Eminim ki benimle çalışmaktan keyif alacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Size hizmet vermek benim için de güzel bir deneyim olacak. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka benim firmamı da değerlendirmelisiniz. Bana ulaşmak için sayfada yer alan iletişim bilgilerimi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Aslınur Çoban

 • Telefon: 0216 706 2546
 • Adres: Atakent Mah. Reşitpaşa Cad. No:4/A Ümraniye

Aslınur Photography Yol Haritası

1 yorum


E&B

ESRA & BURAK

Düğün Tarihi: 27.10.2020

BİZ ÇEKİMİMİZİ FOTOĞRAF.PLATO DA GERÇEKLEŞTİRDİK ASLINUR HANIMIN SAYESİNDE ÇOK EYLENCELİ BİR ÇEKİM OLDU BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!