Anıl Kaleli Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Anıl Kaleli Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Anıl Kaleli Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Anıl Kaleli Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Anıl Kaleli Photography Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz hâlâ birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağınız ve en özel gününüzü gözü kapalı emanet edebileceğinizi düşündüğünüz bir fotoğrafçı bulamadınız mı? Hiç umutsuzluğa kapılmayın çünkü artık bu yazıyı okuduğunuza göre sizinle tanışacağız demektir. Bendeniz Anıl Kaleli ve sizinle birlikte çalışarak en özel gününüzde hissettiğiniz tüm duyguları karelere yansıtabilirim. Kendimi bildim bileli ilgi duyduğum fotoğrafçılığı profesyonel bir seviyeye taşımak ve mesleğim olarak benimsemek istedim. Bu karardan sonra hemen çalışmalara başladım ve kısa sürede yaptığım işlerle kendimi kanıtladım. Bu sayede kararımdan hiç pişmanlık duymadım.

Fotoğraf da bir sanattır ve her sanatta olduğu gibi dalları ve türleri vardır. Ben de kendime bir alan seçerek bu konuda uzmanlaşmak istedim ve günün sonunda artık bir özel gün fotoğrafçısı oldum. 4-5 yıldan fazla bir süredir bilfiil bu işi yaparak İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyorum ve özel günlerinde insanlarla birlikte olarak mutluluklarını paylaşıyorum. Görsel zevklerin sürekli olarak değiştiğini ve geliştiğini çok iyi bildiğimden dolayı dünya trendlerini takip ederek yenilikleri eş zamanlı olarak öğreniyorum. Hem ekipmanımda teknolojiyi hem de çekim tarzımda farklılığı ve özgünlüğü benimsiyorum.

Düğün ve nişan merasimleri için çiftlerle birlikte çalışıyorum ve onlarla tanışarak tam olarak ne hayal ettiklerini öğreniyorum. Tarzlarını, zevklerini ve ilişkilerine dair dinamikleri öğrenerek onlar için bir planlama oluşturuyorum. Bu aşamada; çekim gününü, saatini, süresini ve konseptini de birlikte belirliyoruz. Dış mekan çekimleri yaptığım için İstanbul başta olmak üzere çiftlerimle hemen her yere gidebiliyorum. Çiftlerimin özel bir istekleri varsa muhakkak gerçekleştiriyorum. Ancak fikirleri yoksa da onlara önceki çekimlerimden örneklerle mekan seçenekleri sunuyorum.

Kısacası ben Anıl Kaleli olarak Üsküdar düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftler için hayallerindeki fotoğraf çekimlerini yapıyorum. Eğer benimle tanışmak, hizmetlerim ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.