Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
6 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".


Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Hakkında

Hayal ettiğinizi gerçek kılacak düğün fotoğrafçınızı arıyorsanız Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Ümraniye’de sizi bekliyor. Yılların deneyimi, profesyonel ekip ve dünya standartlarında kaliteli bir hizmeti size en samimi şekilde güler yüzlülükle sunabiliriz.

Her yıl yenilediğimiz ve çiftlerimize pek çok açıdan kolaylık sağlayan düğün paketlerimiz bulunuyor. Farklı içerikler ve fiyatlandırmalar sayesinde her zevkten ve bütçeden çifte hitap edebiliyoruz. Bu paketlerde; çekim süreleri, çekim türleri, albüm modelleri ve boyutları, ekipman ve daha benzeri pek çok özellik bulunuyor.

Çekimlerin mükemmel, kusursuz ve de her çifte özel olabilmesi için gereken her şeyi yapıyoruz. Bu konuda çok yönlüyüz ve çiftlerimize pek çok seçenek sunabiliyoruz. Stüdyo çekimleri de dış çekimler de yapabiliyoruz ve sırf daha iyi bir hizmet sunabilmek için hiçbir çaba ve masraftan kaçınmadan kendimize ait bir plato dahi açtık. Burada birbirinden güzel ve her biri farklı atmosferler yaratan çekim alanlarına sahibiz.

Üstelik platoya sahip olmamızın en iyi yanlarından biri de tek bir alandan ayrılmadan daha fazla arka planda çekim yapma şansımızın olması, böylelikle albümlerimiz her zaman çok renkli ve zengin olabiliyor. Halka açık ve göz önünde yerlerde çekim yapmaktan rahatsızlık duyacak çiftler için de kendilerini rahat hissedebilecekleri özgür bir alan tanımış oluyoruz. Göl kenarı, salıncak, ahşap ev, gölde kayık, bisiklet, renkli arka plan, at, ampulle dolu duvar, yeşillikler, ağaçlar ve çok daha fazlası bu platoda sizi bekliyor. Ancak sizi bununla sınırlamıyor, dilediğiniz farklı bir mekan, şehir ve hatta ülke varsa oraya sizinle geliyor ve çekimlerinizi yapıyoruz.

Fotoğraf haricinde en kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarımızla kamera çekimleri de yapabiliyoruz. Dileyen çiftlerimize düğün hikayesi, düğün klibi gibi videoları hazırlayıp albümle birlikte teslim ediyoruz.

Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık imzalı albümlere sahip olmak istiyorsanız Ahmet Şentürk ve ekibi olarak en özel gününüzü ölümsüzleştirmek için sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak ve randevu almak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Paşadayı Çıkmazı No:8 /A Ümraniye / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Aşk Hikayesi Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.