Düğün Halk Dansları Melih Altın

Düğün Halk Dansları Melih Altın

Dans Kursları

Kategori

Kadıköy İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Çifte özel koreografi, Harmandalı, Zeybek

Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 158

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Düğün Dansı Kursları Melih Altın
28 3 42

Kadıköy

Düğün Dansı Kursları Melih Altın

400 TL'den az
Düğün ve Dans
24 5 50

Kadıköy

Düğün ve Dans

400-600 TL

Hakkında

Melih Altın ile Düğün Halk Dansları ailesine hoş geldiniz! Ekip olarak size söyleyebileceğimiz ilk şey; dans ve müzik bir tutkudur! Sahnede kendinizi harika hissetmek istiyorsanız, bunun için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek üzeresiniz. Başarıyla ilgili en küçük bir endişeniz de olmasın. Çünkü düğünde gösterisini yapmak istediğiniz; yerli ve yabancı tüm danslar için alanında uzman eğitimlerden ders alacaksınız… Harika bir gece ve kusursuz güzelliğinizin ortaya çıktığı ânlarda sizi sahnede görmek ise bizim en büyük gururumuz olacak.

Kadıköy düğün dansı kursumuzda derslere başlamak için eğitmenliğinizi üstlenecek Düğün Halk Dansları eğitmeni Melih Altın’la tanışın. 1998 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında sayısız sahne performansı sergileyen Melik Bey, aynı zamanda ‘Planet Dansers’ kurucusu. Televizyon programları, müzik ve reklam klipleri gibi birçok organizasyonda solo ve Planet ekibiyle birlikte performanslar sergiledi. Ancak en önemlisi her geçen gün gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Salsa, Latin danslar, hip hop, tango, serbest stil gibi danslarda da uzmanlaşarak eğitmenlik ve hakimlik belgelerini de aldı. Her zaman öğrendiklerini öğreten ve giderek büyüyen ailemizde, gelişmelerin önünü açmaya devam ediyor. Dansın teknik bilgiden fazlası olduğunu biliyor ve tasarladığı koreografilerle hislerin katıldığı eşsiz gösteriler hazırlıyor. Şimdi de sıra sizin dans koreografinizi hazırlayarak kusursuz bir ahenkle düğün dansınızı tasarlamakta.

Hazırlıklara başlamak için düğünden en az 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz. Ortalama 3 ila 4 derste dilediğiniz dans ve koreografisiyle hayallerinizi gerçekleştirebiliriz. Son dersimizi ise prova niteliğinde düğün mekânında gerçekleştirebiliriz. Latin ve modern dansları tercih ediyorsanız, uzun bir liste sunacağız karar vermeniz için. Ancak yöresel danslar arasından seçmek isterseniz; sirtaki, halay, Karadeniz üç ayak horon, Ankara misket (fidayda, erik dalı), Zeybek (Kerimoğlu, harmandalı, çökertme), damat halayı arasından karar verebilirsiniz.

“Düğün dansı kursu İstanbul Anadolu Yakası’nda nerede?”, diyorsanız; biz Bostancı’dayız. Gelin, Düğün Halk Dansları Melih Altın ile düşleriniz gerçek olsun. İletişim bilgilerimiz bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

  • Adres: Clubsporium - Tünelyolu Cad. No:10 Bostancı - İstanbul


Düğün Halk Dansları Melih Altın Yorumları

N&U

Nilüfer & Uğur

Düğün Tarihi: 11.01.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Melih bey çok naif bir insan ve özellikle düğün salonu provası bizim için çok iyi oldu ,salonda nasıl hareket edeceğimizi çok iyi biliyorduk.
teşekkürler Melih hoca

Ç&K

ÇİĞDEM & KADIR

Düğün Tarihi: 21.07.2019

Melih Bey çok kıymetli bir insan. Hayat tecrübesi o kadar cok ki dans derslerinin yanında insanın ruhuna da çok iyi geliyor. 4 derste nasıl zeybek öğreniriz diye kendimize sorarken bir de bakmisiz ki düğünde insanlar bizi ayakta alkışlıyor. Herşey çok güzeldi belki başka danslar da çalışmak nasip... devamı 

B&H

Berna & Halis

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Melih Bey’den harmandalı dersi aldık ve çok memnun kaldık. 3 ders sonunda süper bir gösteri yaptık. Gerek nezaketi gerekse bilgisiyle bizler çok mutlu olduk. Kendisine teşekkür ederim.

Ş&F

Şeyma & Faruk

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Biz babam ben ve iki kardeşim olmak üzere dört kişi düğünümde oynamak için zeybek dersi aldık Melih hocadan. Her ne kadar derslere geç kalsa da kesinlikle müthiş bir hoca ve çok güzel bir insan. Oyun da çok güzel oldu, dersler de çok güzel geçti, kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkese mutluluklar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Düğün Halk Dansları Melih Altın firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!