Danset Boutique

E-posta Gönder

Danset Boutique

Dans Kursları

Kategori

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Dans Keyfi Ataşehir
1

Ataşehir

Dans Keyfi Ataşehir

Düğün gününüzün dikkat çeken elbette çok sayıda detayı oluyor. Gelinlik ve ...

Düğün ve Dans
65 3 42

Kadıköy

Düğün ve Dans

Düğün ve DansYeni bir hayata başlangıç yapacağınız o özel ve unutulmaz günü...

Berk Kaya ile Düğün Dansı
33 20 60

Kadıköy

Berk Kaya ile Düğün Dansı

En iyisini isteyenlere… Berk Kaya, vals denildiği zaman Türkiye’de akla gel...

Hakkında

Bu özel gününüzde siz,eşinizle birlikte ortak bir hayatın emin adımlarını atarken biz de ilk dansınızın adımlarını emin atmanızı sağlıyoruz. Evlenecek çiftlere özel bu derslerde; gelinliğinizin modeli,ayakkabılarınız ve düğün mekanınız gibi her türlü detayı göz önünde bulundurarak ilk dansınızın daha da unutulmaz olması için sizlere profesyonel destek veriyoruz. Sizin seçeceğiniz özel parçanıza yada eğitmenlerimizin önereceği parçalara özel koreografiler yapıp bu özel gününüzü bir rüyaya çevirmek için her türlü danışmanlığı yapıyoruz.

Düğün danslarında seçilen parçaların genel ritmleri itibari ile yapılabilecek danslar şu şekildedir:TangoRumbaFoxtrot/QuickstepWalsSeçtiğiniz parçanın hangi kategoriye girdiğini belirledikten sonra giyeceğiniz gelinlik,ayakkabınız ve zemini göz önünde bulundurarak ilgili dansın eğitmeni ile sizler için ufak bir koreografi oluşturacak ve uygun saatlerinize göre ders programını belirleyeceğiz.Seçeceğiniz dansın temel adımlarından oluşan ve sizi zorlamadan yapabileceğiniz bu dizgileri öğrenebilmeniz için derslere minimum bir ay öncesinde başlamanız gerekmektedir.Daha koreografisel ve iddialı bir dans sergilemek istiyorsanız mutlaka kendinize daha fazla süre tanımanız ve derslere daha erken başlamanız gerekmektedir.Ders saatleri hafta içi ve haftasonu olmak üzere dilediğiniz saatlere göre ayarlanabilir.Bundan sonra gözlerinizi kapatıp kendinizi dansın ritmine bırakabilir ve artık ilk dansın gerginliğini değil romantik anlarını yaşayabilirsiniz

İletişim

Fulya Hanım

Fulya Guney

Ozhan Leylek

  • Adres: Çimenzar sokak. Polat-Esin Apt 15/C Göztepe

Danset Boutique Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.