Tuzla Yat Kulübü Catering

E-posta Gönder

Tuzla Yat Kulübü	Catering

Tuzla Yat Kulübü Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  60 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  40 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  100 kişi

Tuzla Yat Kulübü Catering Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik, Düğün Shot Servisi

Tuzla Yat Kulübü Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Tuzla Yat Kulübü Catering Hakkında

İstanbul’da Tuzla Yat Kulübü Catering isimli firmamızla özel günlerinize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılıyor, sizi mutlu edecek çalışmalara imza atıyoruz. Önceliğimiz daima memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlamak.

Bünyemizde özel günlerinizi kutlayabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. İster bizim mekanlarımızda hizmet alırken isterseniz de farklı alanlarda davetlerinizi düzenlerken catering hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapmayı başardık. Hizmetlerimize ek olarak yemek hazırlıkları yapıyor ve menüleri özenle servis ediyoruz.

Profesyonel bir ekibe sahibiz. İşimizi severek yapıyoruz. Kaliteli ve organik ürünler kullanarak yemekleri hazırlıyoruz. Hijyen koşullarına her zaman dikkat ediyoruz. Mekanımızı düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Temiz ve titiz bir çalışma süreci yürütüyoruz. Ortalama 100 kişilik yemek hizmeti sunabiliriz. Tabii ki bu sayı taleplerinize göre artış ya da azalış gösterebilir. Detaylı bilgi için ön görüşme yapmamız gerekiyor. Biz bugüne kadar her çift ile davetinden önce mutlaka görüştük. Çünkü ne istediğinizi bilmemiz çok önemli. Her şey içinize sinmeli.

Zengin bir menü içeriğine sahibiz. Size sunacağımız tatların herhangi bir kısıtlaması yok. Biz istediğiniz her yemeği rahatlıkla yapabiliyoruz. Özel menü içeriklerine de sahibiz. Dilerseniz diyabet, vegan ve vejetaryen menüler hazırlayabiliriz. Konuklarınızın ve sizin damak zevkiniz bizim için çok önemli. Deneyimli bir aşçı kadrosuna sahibiz. A’dan Z’ye eksiksiz bir menü içeriği oluşturacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Menü listeniz içerisinde damak zevkinize uygun olarak değişiklik yapabilirsiniz. Servis personelimizi de davetinize eşlik etmesi için yönlendiriyoruz.

Siz de hizmet içeriklerimiz konusunda ayrıntılı bilgi almak ve Tuzla Yat Kulübü fiyatlarını öğrenmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.