Şükran Koç Pırlanta

Şükran Koç Pırlanta Hakkında

Pırlanta gerdanlıklar, altın yüzükleri küpeler, bilezikler, kolyeler isimli künyeler gibi çok çeşitli ürünler ile hizmetlerini Şükran Koç Pırlanta sunmaktadır. Burada kişilere özel olan hizmetler ile herkese özel olarak tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Sizlerde yer alan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Herkese özel olan bu tasarımlar ile kendi tarzlarınızı yansıtabilirsiniz. Düğünlerdeki vazgeçilmez takı takma merasimleri için gerekli olan setler burada üretilmektedir. Burada yer alan parçalardan da setler oluşturabilirsiniz. Bu setler altın, pırlanta, inci ve benzeri değerli taşlardan oluşturulmaktadır. Herkesin tarlarına uygun şekilde bu setler üretilmektedir. Sizlerde bu setlerden yararlanabilirsiniz. Yer alan hizmetlerden yararlanmak ve diğer ürünleri elde etmek için iletişime geçebilirsiniz. Mücevherler istenilen doğal taşlardan üretilir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şükran Koç Pırlanta Kapalıçarşı Kuyumcular Caddesi No:75 Fatih/ Istanbul

Şükran Koç Pırlanta Yorumları (2)

Tuğçe & Fırat

Düğün Tarihi: 05.04.2017

Alyanslarımızı Şükran koç Pırlanta ve Alyans tan aldık. Çok memnunuz. Çok ilgi ve alaka ile bize en çok model ve en uygun fiyat sunun bir firma. Teşekkür ediyoruz. Sizinde bir görmenizi öneririz..

Bilge & Ali

Düğün Tarihi: 14.08.2016

platin alyans ta bir numara olduğunu söyleyebilirim. O kadar güzel bir alyans olacağını tahmin etmiyordum. Hem bilgi hem de ürün olarak süper bir platin alyansımız oldu. Teşekkürler Şükran Koç ...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.