Piramit Alyans Pırlanta

E-posta Gönder

Piramit Alyans Pırlanta

Alyans ve Takı

Kategori

Diğer, İstanbul

Lokasyon


Önerilen Firmalar

Shine Line
183 4 7

Fatih

Shine Line

Özel Tasarım
Alyans
Ala Mücevherat
42 4

Fatih

Ala Mücevherat

Sertifika
Alyans
Lizay Pırlanta
39 3

Fatih

Lizay Pırlanta

Özel Tasarım
Alyans

Hakkında

Piramit Alyans Türkiye'nin en büyük alyans üreticilerinden biridir. Bir aile şirketi olan Piramit Alyans 30 yılı aşkın süredir alyans sektörüne hizmet vermektedir. Her türlü alyans modeli üretiminde uzmanlaşmış olan şirketimiz, bayan ve erkek alyansları, söz yüzükleri, nişan yüzükleri ve pırlanta alyanslarda her türlü karata üretim yapabilmektedir.
Alyans üretimi bizler için bir işin ötesinde tutkudur. İnsan hayatının en unutulmaz günlerinden birine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz ve bugünün önemi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple Piramit alyans kurulduğu günden bu yana en iyi kaliteyi en iyi servisle sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız aşkın dilinin evrenselliğinin bir temsilidir. Geniş model yelpazemizle tüm çiftlere ve toptancılara ulaşabilmekte ve memnuniyetleri sağlamayı hedef alarak üretimimizi devam ettirmekteyiz. Bunun sonucu olarak da Arap Emirliklerinden ABD, Rusya, tüm Avrupa ve Asya ülkelerine kadar dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Türk kuyumculuk sektöründeki sarsılmaz yeriyle Piramit Alyans kalitenin markası olarak bilinir. Biz bir aile şirketi olarak yeni kurulacak ailelerin mutlu geleceğine katkıda bulunmaktan gurur duyarız.

İletişim

Mehmet Arikan

  • Adres: Aynacılar Cd. No:14 Kapalıçarşı

Piramit Alyans Pırlanta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!