Piramit Alyans Pırlanta

Piramit Alyans Pırlanta


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Piramit Alyans Pırlanta sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Piramit Alyans Türkiye'nin en büyük alyans üreticilerinden biridir. Bir aile şirketi olan Piramit Alyans 30 yılı aşkın süredir alyans sektörüne hizmet vermektedir. Her türlü alyans modeli üretiminde uzmanlaşmış olan şirketimiz, bayan ve erkek alyansları, söz yüzükleri, nişan yüzükleri ve pırlanta alyanslarda her türlü karata üretim yapabilmektedir.
Alyans üretimi bizler için bir işin ötesinde tutkudur. İnsan hayatının en unutulmaz günlerinden birine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz ve bugünün önemi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple Piramit alyans kurulduğu günden bu yana en iyi kaliteyi en iyi servisle sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız aşkın dilinin evrenselliğinin bir temsilidir. Geniş model yelpazemizle tüm çiftlere ve toptancılara ulaşabilmekte ve memnuniyetleri sağlamayı hedef alarak üretimimizi devam ettirmekteyiz. Bunun sonucu olarak da Arap Emirliklerinden ABD, Rusya, tüm Avrupa ve Asya ülkelerine kadar dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Türk kuyumculuk sektöründeki sarsılmaz yeriyle Piramit Alyans kalitenin markası olarak bilinir. Biz bir aile şirketi olarak yeni kurulacak ailelerin mutlu geleceğine katkıda bulunmaktan gurur duyarız.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Mehmet Arikan Adres Aynacılar Cd. No:14 Kapalıçarşı
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Piramit Alyans Pırlanta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Piramit Alyans Pırlanta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap