Melis Gold

E-posta Gönder

Melis Gold Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım

Melis Gold Hakkında

Melis Kuyumculuk 35 yılı aşkın bir zamandır gerek üretim, gerekse mağazacılık olarak her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir mücevher, altın takı firmasıdır.

Yılların kazandırdığı deneyim ve essiz tasarımları ile Türkiye’nin en büyük mücevher firmalarından biridir. Dünden bugüne daima daha güzel, daha kaliteli ve daha özgün olanı üretmeye çalışan Melis Kuyumculuk, her yeni tasarımla farklı bir bakış açısını ortaya çıkarıyor

Özgün tasarımlarında ürünlerini en zarif şekilde kullanarak farkını ortaya koymayı başarmıştır.

Melis kuyumculuk, üretim aşamalarını takip eden geniş çaplı, dinamik üretim ünitesiyle, genel kalite standartları ve altın üretiminde 14 ayar ve pırlanta üreticisidir.

Farklı tüketici tercihlerinin talep edildiği ve rekabetin iyice arttığı günümüz şartlarında dünya modasını ve tüketici istekleri yakından izlenerek ürün çeşitliliği oluşturulmaktadır. Melis kuyumculuk, bu sektörde satılan ürünün kalitesinde yüksek bir standart ve bunun arkasında durmanın önemine vakıf bir firmadır.

Firmamız kuruluşundan bugüne, dünya trendlerini ve gelişen teknolojiyi takip eden yaratıcı ve dinamik bir yapıya sahiptir.

Katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda özel hazırladığı model ve koleksiyonlarla müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap vermekte, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kuyumcukent Atölye blok Zemin Kat 9.Sok. No:13 Yenibosna

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melis Gold Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.