Mamuş Kuyumculuk


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Mamuş Kuyumculuk sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Yaklaşık 35 yıldır sektörde var olan firmamız 1987 yılında Şengül Kuyumculuk Turizm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alarak yılların bilgi ve birikimini Mamuş markası altında toplayıp, kalite ve hizmetten ödün vermeden bugünlere özveriyle taşımıştır.

Bu amaç doğrultusunda 1 fabrika, 3 atölye, 2 toptan ve 1 perakende mağazasıyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Bilezikte bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız 3000’i aşkın özgün modeliyle ülkemizin de önder firmalarından biridir.

İmalat ve toptancılık dalında faaliyet gösteren firmamızın ürün gamında 8,9,10,14,18,21,22 ayar imalatı yapılabilen bilezik, bileklik, takım, kolye, küpe, yüzük gibi ürünler bulunmakta ve her geçen gün ar-ge çalışmalarıyla yeni ürün gamı desteklenmektedir.

İç piyasa çalışmaları başarılı ve düzenli bir şekilde devam eden firmamız ihracat çalışmalarıyla da bu başarısını devam ettirmektedir. 2010 yılına kadar çeşitli aracı firmalarla ihracat gerçekleştiren firmamızın ürünleri Ortadoğu’da; BAE, Irak, İran, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Libya, Ürdün, İsrail, Avrupa’da; Almanya, Fransa, Litvanya, İspanya, Amerika ve Rusya pazarlarında alıcılarla buluşmuş ve beğeniyle karşılanmıştır.

2010 yılında ihracat departmanını kuran firmamız, bu amaç doğrultusunda ürünlerini kalite ve hizmetten ödün vermeden pazarlamayı ve yeni pazarlara ulaşmayı sürdürmektedir.

Bilezik denilince ilk akla gelen marka olan Mamuş Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten kıvanç duyarız.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Aydin Sengul Adres Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul
Bahçelievler,
Evleneceklere Destek Hareketi
Mamuş Kuyumculuk ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mamuş Kuyumculuk hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap