Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

Mamuş Kuyumculuk

2

Alyans ve Takı

Kategori

Bahçelievler, İstanbul

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat
74 2 1

Beşiktaş

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Merkezi dünyanın ilk düzenli açık hava alışveriş merkezi tarihi İzmir Kemer...

İstanbul

can pel

Tek taş yüzükler, renkli taş yüzükler, fantezi yüzükleri, kolyeler, pırlant...

Kuara
31

Şişli

Kuara

Aşkınızı ve bağlılığınızı (evliliğinizi) simgelecek alyanslarınızın kıymeti...

Hakkında

Yaklaşık 35 yıldır sektörde var olan firmamız 1987 yılında Şengül Kuyumculuk Turizm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alarak yılların bilgi ve birikimini Mamuş markası altında toplayıp, kalite ve hizmetten ödün vermeden bugünlere özveriyle taşımıştır.

Bu amaç doğrultusunda 1 fabrika, 3 atölye, 2 toptan ve 1 perakende mağazasıyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Bilezikte bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız 3000’i aşkın özgün modeliyle ülkemizin de önder firmalarından biridir.

İmalat ve toptancılık dalında faaliyet gösteren firmamızın ürün gamında 8,9,10,14,18,21,22 ayar imalatı yapılabilen bilezik, bileklik, takım, kolye, küpe, yüzük gibi ürünler bulunmakta ve her geçen gün ar-ge çalışmalarıyla yeni ürün gamı desteklenmektedir.

İç piyasa çalışmaları başarılı ve düzenli bir şekilde devam eden firmamız ihracat çalışmalarıyla da bu başarısını devam ettirmektedir. 2010 yılına kadar çeşitli aracı firmalarla ihracat gerçekleştiren firmamızın ürünleri Ortadoğu’da; BAE, Irak, İran, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Libya, Ürdün, İsrail, Avrupa’da; Almanya, Fransa, Litvanya, İspanya, Amerika ve Rusya pazarlarında alıcılarla buluşmuş ve beğeniyle karşılanmıştır.

2010 yılında ihracat departmanını kuran firmamız, bu amaç doğrultusunda ürünlerini kalite ve hizmetten ödün vermeden pazarlamayı ve yeni pazarlara ulaşmayı sürdürmektedir.

Bilezik denilince ilk akla gelen marka olan Mamuş Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten kıvanç duyarız.

İletişim

Aydin Sengul

  • Adres: Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul

Mamuş Kuyumculuk  Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.