Alyans ve Takı İstanbul

Mamuş Kuyumculuk

Mamuş Kuyumculuk Hakkında

Yaklaşık 35 yıldır sektörde var olan firmamız 1987 yılında Şengül Kuyumculuk Turizm Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alarak yılların bilgi ve birikimini Mamuş markası altında toplayıp, kalite ve hizmetten ödün vermeden bugünlere özveriyle taşımıştır.

Bu amaç doğrultusunda 1 fabrika, 3 atölye, 2 toptan ve 1 perakende mağazasıyla sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Bilezikte bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız 3000’i aşkın özgün modeliyle ülkemizin de önder firmalarından biridir.

İmalat ve toptancılık dalında faaliyet gösteren firmamızın ürün gamında 8,9,10,14,18,21,22 ayar imalatı yapılabilen bilezik, bileklik, takım, kolye, küpe, yüzük gibi ürünler bulunmakta ve her geçen gün ar-ge çalışmalarıyla yeni ürün gamı desteklenmektedir.

İç piyasa çalışmaları başarılı ve düzenli bir şekilde devam eden firmamız ihracat çalışmalarıyla da bu başarısını devam ettirmektedir. 2010 yılına kadar çeşitli aracı firmalarla ihracat gerçekleştiren firmamızın ürünleri Ortadoğu’da; BAE, Irak, İran, Suudi Arabistan, Mısır, Cezayir, Libya, Ürdün, İsrail, Avrupa’da; Almanya, Fransa, Litvanya, İspanya, Amerika ve Rusya pazarlarında alıcılarla buluşmuş ve beğeniyle karşılanmıştır.

2010 yılında ihracat departmanını kuran firmamız, bu amaç doğrultusunda ürünlerini kalite ve hizmetten ödün vermeden pazarlamayı ve yeni pazarlara ulaşmayı sürdürmektedir.

Bilezik denilince ilk akla gelen marka olan Mamuş Kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Mamuş Kuyumculuk  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.