Alyans ve Takı İstanbul

HSY Mücevher

HSY Mücevher Hakkında

Mücevher sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren HSY Mücevher, uzman tasarımcıları tarafından tasarlanan birbirinden eşsiz ürünlerini müşterileriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Türk motiflerinden evrensel çizgilere uzanan estetik harikası pırlantalı ürünlerde kaliteden asla ödün vermeyen HSY Mücevher, müşterilerin tüm isteklerini dikkate alıyor ve kişiye özel tasarımlarıyla da müşterilerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen HSY Mücevher, kalitesini tescillendirme çalışmalarını da yoğun bir şekilde sürdürüyor. HSY Mücevher, ayrıca müşterilerinin tasarladığı modelleri sipariş alarak yine en kısa zamanda ve en kusursuz işçilik ile teslim ediyor.

Müşterilerine her zaman kaliteyi uygun seçeneklerle sunmayı amaçlayan HSY Mücevher, Şişli, Osmanbey, Pangaltı ve son olarak da Nişantaşı şubesini hizmete açarak birbirinden güzel ve şık ürünleriyle sevgisini ve aşkını ifade etmek isteyenleri bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Halaskargazi cad. No : 315 Osmanbey<br/> Rumeli Cad. No:78/B Nişantaşı<br/>Abide-i Hürriyet Cad. No:116/B Şişli<br/>Halaskargazi Cad. No:21 Pangaltı

  • Haritadaki Konumu

    HSY Mücevher Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.