HSY Mücevher


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. HSY Mücevher sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Mücevher sektöründe 22 yıldır faaliyet gösteren HSY Mücevher, uzman tasarımcıları tarafından tasarlanan birbirinden eşsiz ürünlerini müşterileriyle buluşturmayı sürdürüyor.

Türk motiflerinden evrensel çizgilere uzanan estetik harikası pırlantalı ürünlerde kaliteden asla ödün vermeyen HSY Mücevher, müşterilerin tüm isteklerini dikkate alıyor ve kişiye özel tasarımlarıyla da müşterilerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen HSY Mücevher, kalitesini tescillendirme çalışmalarını da yoğun bir şekilde sürdürüyor. HSY Mücevher, ayrıca müşterilerinin tasarladığı modelleri sipariş alarak yine en kısa zamanda ve en kusursuz işçilik ile teslim ediyor.

Müşterilerine her zaman kaliteyi uygun seçeneklerle sunmayı amaçlayan HSY Mücevher, Şişli, Osmanbey, Pangaltı ve son olarak da Nişantaşı şubesini hizmete açarak birbirinden güzel ve şık ürünleriyle sevgisini ve aşkını ifade etmek isteyenleri bekliyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Suleyman Yilmaz Adres Halaskargazi cad. No : 315 Osmanbey<br/> Rumeli Cad. No:78/B Nişantaşı<br/>Abide-i Hürriyet Cad. No:116/B Şişli<br/>Halaskargazi Cad. No:21 Pangaltı
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
HSY Mücevher ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için HSY Mücevher hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap