Alyans ve Takı İstanbul

Bekart Mücevherat

Bekart Mücevherat Hakkında

Bekart MÜCEVHERAT bu eşsiz dünyadaki serüvenine yaklaşık olarak 25 sene önce, bugün hala merkez mağaza olarak adlandırıldığı Kapalıçarşı Aynacılar Caddesi’nde başlamıştır.Bu eşsiz serüvenin ilk adımında, Kapalı çarşı’da sadece ufak bir mağazada Sami ve Hami BEKŞAT kardeşlerin altın üzerine işlediği ta takıları siz değerli dostlarına sunarken , zamanın ve şartların getirmiş olduğu yeniliklere ayak uydurarak ve bu yeniliklere öncülükte ederek Mücevherin kıymetli dünya’sında emin adımlarla ilerlemeye başladı. Yola BEKTAŞOĞLU isimi ile çıkan firma bu ismi gururla ve başarı ile bir marka haline getirdikten sonra bu sektörde kazanmış olduğu tecrübe ve birikimi , gelişen ve değişen günümüz hayatının gereksimler ile bir araya gelerek zamanla bir dönüşüm gerçekleştirmiş ve sadece mücevher ve diğer değerli taşlarla süslü takılar üzerine tasarım yapan ve bunu gene siz değerli dostlarına sunan, BEKART MÜCEVHERAT markasının dostlarının önce yüreklerine sonra ise beyinlerine başarı ile kazanmıştır.

Tasarım noktasında da farklılığını ortaya koyan BEKART ilk olarak kültürüne ve geçmişine aidiyetine sembolü olan NEO-OTTOMAN collection’ının lansmanını yapmış ve bundan olumlu geri dönüşler almıştır.

Bunun ile yetinmeyi hiçbir zaman düşünmeyen bizler, her zaman için dostlarımızın en iyiyi ve en kıymetliyi hak ettiğine inanarak hep daha çok çalışmak istemişizdir ; çünkü dostlarımızın mutluluğunu görmek bizim için en değerli mücevherden bile çok daha fazla değer ifade etmektedir.

Mücevheri altınla ilk buluşturan firmalardan biri olan BEKART MÜCEVHERAT şuan, yaklaşık 25 sene önce bu sektörde ilk adım attığı mağazasında yeni konsepti ile hizmet vermektedir.

BEKART MÜCEVHERAT olarak sektörün her alanında her daim kaliteyi ön planda tutarak, dostlarımız ile güven esanslı bir ilişki kurmak tek gayemiz ve amacımız olmuştur. Bundan sonrada değişen Dünya’da ve sektörde değişmeyen tek esasımız güven olarak kalacaktır; çünkü bizler herkesin güvenilir bir mücevhercisi olması gerektiğine inananlardanız…

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Kapalıçarşı Aynacılar Cad. No:24

  • Haritadaki Konumu

    Bekart Mücevherat Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.