Alyans ve Takı İstanbul

Ariş Pırlanta

Ariş Pırlanta Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Ariş Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Ariş Pırlanta Hakkında

Ömür boyu aşkların temsili olacak alyans ve tektaş modellerimizle fark yaratıyoruz. Ariş Pırlanta İstanbul olarak Fatih’te hizmet veriyor farklı tasarım ve modellerimizi her yıl yenilemeye devam ediyoruz. Sektörüne giriş serüvenimiz çok eskilere dayanıyor. Dededen toruna üç kuşağın mücevhere olan tutkusuyla 1906 yılında Mardin’de küçük bir atölyede başladı hikâyemiz. Kurulduğumuz yıldan itibaren tüm ailenin işini severek yapması, yaratıcı ve yenilikçi düşünce yapısına sahip olmasıyla müşterilerimizin her zaman beğenisini kazandık. Ardından 1959 yılında Ariş adıyla İstanbul’a taşındık. Şimdi ise Türkiye genelinde bulundan birçok mağazamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Farklı tasarımlarımızla, mücevherat sektöründeki ilklerin öncüsü olma özelliğimiz bulunuyor. Gerçekleştirdiğimiz ilklerden bahsedecek olursak; tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturduğumuz ilk pırlanta mağazasıyız. Ürün yelpazemizi herkese tanıtmak için Türkiye’de ilk defile düzenleyen, yurt dışı fuar katılımı ve broşür, katalog çalışmalarının da öncüsü olan bir firmayız. Yüzyılı aşkın sektörde tercih edilen adreslerden biri olmamızın sebeplerinden biri de hizmet kalitemiz, ürün yelpazemizin geniş olması, müşterilerimize güven vermemizden kaynaklı. Böylece Ariş mücevher kullanıcılarına kendilerinin özel hissettiriyoruz.

Mağazamızda her tarza hitap eden birbirinden farklı modelde alyans ve tektaş çeşitlerimiz bulunuyor. Model konusunda kararsız kalırsanız tecrübeli ekibimiz size en iyi yönlendirmeyi yapıyor. Ayrıca özel günlerinizde takacağınız kolye sesi, minimal tasarım kolye ve bileziklerimize de göz atabilirsiniz.

Ariş Pırlanta Fatih olarak sektördeki köklü geçmişimiz ve tecrübemizle ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en iyi cevabı verebilmek için ürün çeşitliliğimizi her yıl artırıyoruz. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerimizle de gerçek kaliteye ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de mağazamıza gelerek kendiniz ve sevdikleriniz için muhteşem ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ayrıca sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • E-Ticaret Yöneticisi

İletişim

  • Adres:

    Molla Fenari Mahallesi, Şerefefendi sok. No:27, Fatih

  • Haritadaki Konumu

    Ariş Pırlanta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.