Altınbaş Mücevherat

1 yorum

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Önerilen Firmalar

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat
83 2 2

Beşiktaş

Altın Konak Alyans Ve Mücevharat

Merkezi dünyanın ilk düzenli açık hava alışveriş merkezi tarihi İzmir Kemer...

Ena Gold
47

Kağıthane

Ena Gold

1980 yılında sektöre imalat hizmeti amacı ile kurulmuştur. Üreticiden tüket...

Matis Kuyumculuk
14

Adalar

Matis Kuyumculuk

Yüzlerce tektaş, alyans ve kolye çeşitlerimiz her zevke ve her tarza uygun ...

Hakkında

Altınbaş ailesi tarafından 1975 yılında Gaziantep’te kurulan Altınbaş Kuyumculuk, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya’ya entegre olan Altınbaş Kuyumculuk, bugün, Altınbaş Holding’in sektörel lider markası konumunda faaliyet gösteriyor.

Yıllar ilerledikçe mücevherat sektöründe yeniliklere imza atan Altınbaş Mücevherat, 1985 yılında İstanbul Çuhacı Han’da 14 ayar altın üzerine toptan satış faaliyetlerine başladı. 1994 yılına gelindiğinde ise Altınbaş Mücevherat bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk büyük toptan satış merkezini İstanbul Şeref Han’da hizmete açtı ve pazarlama ekipleri kurdu.

1996 yılında ulusal medyada yer alan reklamlarıyla, kuyumculuk sektöründe ilk reklam veren firma olma başarısını gösteren Altınbaş Mücevherat, bu önemli gelişmenin hemen ardından ise 1997 yılında Türkiye’deki kuyumculuk sektöründe bayilik sistemini kuran ilk marka oldu.

Her geçen yıl mücevherat sektörünü bir adım öteye taşıyan projeler yaratan Altınbaş Mücevherat, 1998 yılında Sultanahmet'te ilk perakende mağazasını açtı. Mağazacılık alanındaki gelişmelerine ek olarak çok özel ürünler yaratmayı da sürdüren Altınbaş Mücevherat, 2000 yılında Altınbaş Pırlanta'yı da ürün yelpazesine ekledi.

2008 yılında Turquality marka kapsamına alınarak dünya markası olma yolunda büyük bir adım atan Altınbaş, aynı yıl içerisinde Tüketicinin Sesi Dergisi ve Fikri Mühim tarafından verilen “tüketiciyle dost marka” ödülü aldı. 2008 yılı bitmeden uluslararası araştırma firması GfK'nın Türkiye kanadının yaptığı Best Brands araştırmasının sonuçlarına göre kategori lideri olan Altınbaş Mücevherat, Sibermetrik Research şirketinin bağımsız sektör araştırmasında da hem altın hem pırlantada en çok tanınan 1. marka olmayı başardı.
Altınbaş Mücevherat bugün 120 perakende konsept mağazası ve 85 ülkeye yaptığı ihracat ile fark yaratmaya devam ediyor.

İletişim

Ceren Kavakli

  • Adres: Nuruosmaniye cd. No: 49 Nuruosmaniye

Altınbaş Mücevherat Yol Haritası

1 yorum


Ha

Hazal

Düğün Tarihi: 16.03.2019

şubat ayında alyanslarımızı ve takımızı aldık sağolsunar hem fiyat hem tarz olarak personel aşırı ilgiliydi ve ayrdımcı oldular. çok tşeekkür ediyoruz burdan da


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.