Alyans ve Takı İstanbul

Altınbaş Mücevherat

Altınbaş Mücevherat Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Altınbaş Mücevherat Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Altınbaş Mücevherat Hakkında

1975 senesinde Gaziantep’in saygı değer ailelerinin başında gelen Altınbaş ailesi tarafından kurulan Altınbaş Kuyumculuk, yılların tecrübesini arkasına alarak, kuyumculuk sektöründe sağlam temeller üzerine kurduğu geçmişi ile hizmet veriyor. Sektörde pek çok ilke atan bir firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. İlk toptan satışlara 1985 senesi içerisinde başladık. 1994 yılına geldiğimizde ise bir ilke imzamızı attık: mücevherat sektöründeki Türkiye’nin ilk büyük toptan satış merkezini açtık alanında uzman kişilerden oluşan pazarlama ekibimiz ile sektörde büyük yankı uyandırdık. İstanbul Şeref Han’da açılan bu merkezimiz ile artık sektörün öncü firmaları arasında yer alıyorduk.

Adımızı herkese duyurabilmek adına 1996 yılında ulusal medya kanallarında yer bulan reklamlarımız ile adımızı tüm Türkiye’ye duyurmayı başardık ve ülkenin tanınan bir firması haline geldik. Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasından ilk reklam filmi yayını veren firma olarak da farkımızı yine ortaya koymayı başarmıştık. Bu başarı bizi daha iyi olmaya teşvik etti ve 1997 yılında bir ilki daha gerçekleştirmemize vesile oldu. Bayilik sistemine geçiş kararı aldık ve ülkemizde bayilik sistemini geliştiren ilk firma olduk.

Türkiye’de mücevherat denince ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmış firmamız hali ile evlilik hazırlığı sürecindeki birçok çiftin uğradığı noktalardan biri oluyor. Altınbaş Kuyumculuk Fatih ailesi olarak biz de birbirinden özel ürün yelpazemiz ile alyanstan gerdanlığa varan pek çok ürün türü üzerine hizmet veriyoruz. Her çiftin zevkine ve de tarzına hitap edebilen ürün çeşitliliğine sahip Altınbaş, eminiz ki sizin de zevkinize hitap edecek birçok seçeneğe sahip.

Altınbaş Kuyumculuk alyans modelleri ile sizi kendine hayran bırakacak diyebiliriz. Bir ömür boyu kullanacağınız alyans ve özel tasarım takı modellerimizi incelemek isterseniz sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Bize kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için sayfa üzerinde form yer alıyor. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Nuruosmaniye cd. No: 49 Nuruosmaniye

  • Haritadaki Konumu

    Altınbaş Mücevherat Yol Haritası

Altınbaş Mücevherat Yorumları (1)

Hazal

Düğün Tarihi: 16.03.2019

şubat ayında alyanslarımızı ve takımızı aldık sağolsunar hem fiyat hem tarz olarak personel aşırı ilgiliydi ve ayrdımcı oldular. çok tşeekkür ediyoruz burdan da

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.