Altınbaş Mücevherat

3

E-posta Gönder

1 yorum

Alyans ve Takı

Kategori

Özel Tasarım

Özellikler

Alyans

Ürün Çeşitleri

Fatih, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Tasarım
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Sertifika
  • Ücretsiz Bakım
  • Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Önerilen Firmalar

Shine Line
185 11 7

Fatih

Shine Line

Ayk Jewellery Design
45 1

Fatih

Ayk Jewellery Design

Michel Sağ Mücevherat
111 1 2

Fatih

Michel Sağ Mücevherat

Hakkında

1975 senesinde Gaziantep’in saygı değer ailelerinin başında gelen Altınbaş ailesi tarafından kurulan Altınbaş Kuyumculuk, yılların tecrübesini arkasına alarak, kuyumculuk sektöründe sağlam temeller üzerine kurduğu geçmişi ile hizmet veriyor. Sektörde pek çok ilke atan bir firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. İlk toptan satışlara 1985 senesi içerisinde başladık. 1994 yılına geldiğimizde ise bir ilke imzamızı attık: mücevherat sektöründeki Türkiye’nin ilk büyük toptan satış merkezini açtık alanında uzman kişilerden oluşan pazarlama ekibimiz ile sektörde büyük yankı uyandırdık. İstanbul Şeref Han’da açılan bu merkezimiz ile artık sektörün öncü firmaları arasında yer alıyorduk.

Adımızı herkese duyurabilmek adına 1996 yılında ulusal medya kanallarında yer bulan reklamlarımız ile adımızı tüm Türkiye’ye duyurmayı başardık ve ülkenin tanınan bir firması haline geldik. Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasından ilk reklam filmi yayını veren firma olarak da farkımızı yine ortaya koymayı başarmıştık. Bu başarı bizi daha iyi olmaya teşvik etti ve 1997 yılında bir ilki daha gerçekleştirmemize vesile oldu. Bayilik sistemine geçiş kararı aldık ve ülkemizde bayilik sistemini geliştiren ilk firma olduk.

Türkiye’de mücevherat denince ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başarmış firmamız hali ile evlilik hazırlığı sürecindeki birçok çiftin uğradığı noktalardan biri oluyor. Altınbaş Kuyumculuk Fatih ailesi olarak biz de birbirinden özel ürün yelpazemiz ile alyanstan gerdanlığa varan pek çok ürün türü üzerine hizmet veriyoruz. Her çiftin zevkine ve de tarzına hitap edebilen ürün çeşitliliğine sahip Altınbaş, eminiz ki sizin de zevkinize hitap edecek birçok seçeneğe sahip.

Altınbaş Kuyumculuk alyans modelleri ile sizi kendine hayran bırakacak diyebiliriz. Bir ömür boyu kullanacağınız alyans ve özel tasarım takı modellerimizi incelemek isterseniz sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Bize kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için sayfa üzerinde form yer alıyor. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde size en kısa süre içerisinde dönüş yapacağız.

İletişim

Ceren Kavakli

  • Adres: Nuruosmaniye cd. No: 49 Nuruosmaniye

Altınbaş Mücevherat Yol Haritası

1 yorum


Ha

Hazal

Düğün Tarihi: 16.03.2019

şubat ayında alyanslarımızı ve takımızı aldık sağolsunar hem fiyat hem tarz olarak personel aşırı ilgiliydi ve ayrdımcı oldular. çok tşeekkür ediyoruz burdan da

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!