Altınbaş Mücevherat

Altınbaş Mücevherat


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Altınbaş Mücevherat sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

“Yurt Dışından Dönmemi Tam Bir Yıl Bekledi”: Binnur ve Ali “Yurt Dışından Dönmemi Tam Bir Yıl Bekledi”: Binnur ve Ali Kış Ortasında Deniz Kokan Bir Düğün: Şeyda ve Ahmet Kış Ortasında Deniz Kokan Bir Düğün: Şeyda ve Ahmet Haziran'da Aşk Başkadır: Gülşah ve Ahmet Haziran'da Aşk Başkadır: Gülşah ve Ahmet Askerden Önce Gelen Teklif: Ceyda & Serhan Askerden Önce Gelen Teklif: Ceyda & Serhan

FİRMA DETAYLARI

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Hakkında

Altınbaş ailesi tarafından 1975 yılında Gaziantep’te kurulan Altınbaş Kuyumculuk, başarılı ve sistemli çalışmalarıyla kısa sürede, büyük bir büyüme gerçekleştirdi. Gelişen Dünya’ya entegre olan Altınbaş Kuyumculuk, bugün, Altınbaş Holding’in sektörel lider markası konumunda faaliyet gösteriyor.

Yıllar ilerledikçe mücevherat sektöründe yeniliklere imza atan Altınbaş Mücevherat, 1985 yılında İstanbul Çuhacı Han’da 14 ayar altın üzerine toptan satış faaliyetlerine başladı. 1994 yılına gelindiğinde ise Altınbaş Mücevherat bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk büyük toptan satış merkezini İstanbul Şeref Han’da hizmete açtı ve pazarlama ekipleri kurdu.

1996 yılında ulusal medyada yer alan reklamlarıyla, kuyumculuk sektöründe ilk reklam veren firma olma başarısını gösteren Altınbaş Mücevherat, bu önemli gelişmenin hemen ardından ise 1997 yılında Türkiye’deki kuyumculuk sektöründe bayilik sistemini kuran ilk marka oldu.

Her geçen yıl mücevherat sektörünü bir adım öteye taşıyan projeler yaratan Altınbaş Mücevherat, 1998 yılında Sultanahmet'te ilk perakende mağazasını açtı. Mağazacılık alanındaki gelişmelerine ek olarak çok özel ürünler yaratmayı da sürdüren Altınbaş Mücevherat, 2000 yılında Altınbaş Pırlanta'yı da ürün yelpazesine ekledi.

2008 yılında Turquality marka kapsamına alınarak dünya markası olma yolunda büyük bir adım atan Altınbaş, aynı yıl içerisinde Tüketicinin Sesi Dergisi ve Fikri Mühim tarafından verilen “tüketiciyle dost marka” ödülü aldı. 2008 yılı bitmeden uluslararası araştırma firması GfK'nın Türkiye kanadının yaptığı Best Brands araştırmasının sonuçlarına göre kategori lideri olan Altınbaş Mücevherat, Sibermetrik Research şirketinin bağımsız sektör araştırmasında da hem altın hem pırlantada en çok tanınan 1. marka olmayı başardı.
Altınbaş Mücevherat bugün 120 perakende konsept mağazası ve 85 ülkeye yaptığı ihracat ile fark yaratmaya devam ediyor.

İLETİŞİM

0212 963 2897
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Ceren Kavakli Adres Nuruosmaniye cd. No: 49 Nuruosmaniye
Fatih,
Evleneceklere Destek Hareketi
Altınbaş Mücevherat ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Altınbaş Mücevherat hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap