Tiyatral Nikah Sanatçısı

E-posta Gönder

  • Merkez, Trabzon. Haritada Gör

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Tiyatral Nikah Sanatçısı Genel Özellikler

  • Kategori

    Organizasyon - Şov

Tiyatral Nikah Sanatçısı Hakkında

Düğün davetinizde bir kez daha “Evet!” demeye ne dersiniz? Özellikle düğünlerin yoğun olduğu dönemlerde bazen çiftlerimizin davet tarihleriyle nikahları aynı güne denk gelmeyebiliyor. Böyle durumlarda Tiyatral Nikah Sanatçısı hizmetimle imdadınıza yetişiyor ve size o unutulmaz anı tatlı bir gösteri tadında bir kez daha yaşatıyorum. Ben, Bora Ünsal ve çiftlerimize sunduğum çok özel nikah memuru hizmetimle mutluluğunuza eşlik etmek için sabırsızlanıyorum.

Deneyim
Eğer tiyatral nikah memuru nedir diyorsanız, size önce deneyimlerimden ve hizmetimden biraz bahsedeyim. Ben bu işi sanatın, bir tiyatro gösterisinin parçası gibi gerçekleştiriyorum. Aynı zamanda sanatsal anlam taşımasından ötürü, bizler tiyatral nikah sanatçısı adı altında da anılıyoruz. Bu anı yeniden deneyimlemek isteyen çiftlerimizin resmi nikahlı olması gerekiyor. Bu nedenle ön görüşmemize gelirken evlilik cüzdanınız da getirmenizi rica ediyorum.

Hizmetler
Tiyatral Nikah memuru olarak Trabzon ilimiz başta olmak üzere, Ankara, İzmir, İstanbul, Adana ve daha pek çok yerde çiftlerimizin düğün törenlerine renk katıyorum. Verdiğim bu özel hizmet sayesinde nikah töreninizi dilediğiniz yer ve zamanda sevdiklerinizle adeta yeniden paylaşma fırsatınız oluyor. Hem nikahınızı kaçıran misafirleriniz bu anı yaşıyor, hem de nikah töreniniz tam da sizin istediğiniz bir kurguda gerçekleşiyor.

Düğününüze dair en neşeli anıları bu dakikalarda yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. İşimi son derece ciddiye alarak yapıyorum ve bu nedenle çiftlerimizle ön görüşmede bir araya gelerek hem onları tanıyor hem de kendimi biraz daha anlatmış oluyorum. Size dair edindiğim bilgiler ışığında tiyatral nikah metninize hoş detaylar ekleyebilirim. Sonra o anki heyecanınızı üzerinizden atmanız için birkaç prova yapıyor ve gösterimize hazırlanmış oluyoruz.

Uzun yıllardır evli olup yıldönümünüz yaklaşırken farklı bir kutlama istiyorsanız, tatlı bir nikah tazeleme töreniyle gümüş ya da altın yılınızı unutulmaz bir anıya dönüştürebiliriz. Evlilikleri yılları devirmiş çiftlerimize çok özel bir tören konsepti hazırlayarak ilk günkü heyecanlarını hatırlatmış oluyorum. Özel nikah memuru hizmetimle hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir gösteri sunarak, misafirlerinize ve size keyifli bir organizasyon vadediyorum.

Düğün davetiniz nerede olursa olsun, size bu eğlenceli ve özel anları yaşatmak için Türkiye’nin her yerine gelerek hizmet verebilirim. Nikah töreninizi bir kez daha ve sadece size özel şekilde yaşamak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sayfanın alt kısmındaki bilgileri kullanarak benimle iletişime geçmek. Tiyatral nikah fiyatlarımla ilgili bilgi edinmek isterseniz, yandaki formu doldurarak bütçenizi oluşturabilirsiniz. Şimdiden yeni hayatınızda mutluluklar dilerim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.