Alternatif Fikirler Sakarya

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Özellikler

Kategori
Evlilik teklifi organizasyonu

Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Hakkında

Evliliğe ilk adımı atmak için çok özel bir soru sormanız gerekiyor. Elbette o soru “Benimle evlenir misin?” Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Salonu içerisinde hayalini kurduğunuz tüm güzel anları evlilik teklifi organizasyonunuz dahil olmak üzere yaşayabilirsiniz.

Erkan Sezgin Düğün Salonu nerede diye merak ediyorsanız yerimizin Adapazarı’nda olduğu söylemek isteriz. Sakarya’nın en iyisi olarak Adapazarı’nda bulunuyoruz. 2015 yılından beri faaliyetteyiz. Merkezi konumumuz dolayısıyla kolay ulaşılabilir bir alandayız. Bizi diğer mekanlardan ayıran özelliklerimizin başında kullanım alanımızın genişliği ve sağladığımız birbirinden güzel imkanlar geliyor. Biz her şeyin kusursuz olması için çalışan profesyonel bir ekibiz. 8000 metrekarelik alanımız içerisinde göz alıcı organizasyonlara imza atıyoruz. Siz de düşlerinizi şahane bir ortamda gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir davet düşlediğinizi öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyor ve size sunacağımız imkanlar konusunda bilgi veriyoruz. Dilerseniz bizden danışmanlık hizmeti alabilir ve organizasyonunuzdan önce prova yapabilirsiniz.

Kır konseptini en iyi şekilde yansıtan bir mekanız. Peyzaj konusunda oldukça özenli bir bahçeye sahibiz. Açılır ve kapanır pergola sistem tavanımızla yılın tüm mevsimlerinde bizden hizmet alabilirsiniz. Güler yüzlü ve seçkin bir personel kadrosuna sahibiz. Yenilikçi yapımız, teknolojiyi yakından takip ediyor oluşumuz ve sunduğumuz ayrıcalıklarla dikkatleri üzerimize çekiyoruz.

Mekanımızda özel davetlerin yanı sıra evlilik teklifi gibi organizasyonlarınızı da büyük çaplı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İsterseniz yakınlarınızı da etkinliğinize dahil edebilirsiniz. Tesisimiz düz bir girişe sahip. Havuzumuz ve otoparkımız bulunuyor. Vale ve güvenlik görevlisi hizmetlerimizle işinizi kolaylaştırıyoruz. Mescit, oyun parkı, bebek bakım odası ve kafe bölümlerimiz bulunuyor. Kafe kısmımızda ücretsiz ve sınırsız çay ikramımızdan yararlanabilirsiniz. Kadın ve erkek personelle birlikte çalışıyoruz.

Teklif anınızı fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirebiliriz. Drone, Jimmy jib ve aktüel olmak üzere farklı kamera çekimleriyle sizi kayıt altına alıyoruz. Dilerseniz albüm olarak fotoğraflarınızı size verebilir ya da sosyal medya hesaplarınız için mini klipler hazırlayabiliriz. Orkestra talebiniz olursa tabii ki memnuniyetle yerine getiririz. Hatta enstrüman ile kapıda karşılama bile yapabiliriz. Ses, sahne ve ışık sistemleri konusunda da kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Volkan ve konfetiyi de teklif anınızda ya da dans esnasında patlatabiliriz. LED ekran üzerinde slayt şeklinde ilişkinize dair görseller yayınlayabiliriz. Jeneratörümüz olduğu için organizasyonunuz bir an olsun kesintiye uğramayacak.

Erkan Sezgin Sakarya Düğün & Toplantı Salonu içerisinde en özel organizasyonlarınızı düzenlemek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yeni Cami Bulvarı 15 Temmuz Caddesi No: 176 ADAPAZARI SAKARYA

  • Haritadaki Konumu

    Erkan Sezgin Düğün & Toplantı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.