Sürpriz Deposu

E-posta Gönder

0212 963 0482

Alternatif Fikirler

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Hakkında

Kendin Kur Konseptler
Rüyalar olmasaydı eğer hayaller kurulmaz, düşler gerçek olmazdı. Hayaliniz unutulmaz bir evlilik teklifi etmekse, doğru adrestesiniz. Sürpriz Deposu olarak birbirinden farklı konseptlerimiz, sıra dışı fikirlerimiz ve kaliteli hizmetimizle hayatınızın en özel hatıralarından biri olacak evlenme teklifi anınızı isteğinize göre güzelleştiriyoruz. Alışılagelmiş fikirlerden, kuru gül yapraklarından, yere dizilmiş tealight mumlardan, konfetilerden ve diğer tüm klişelerden sıkıldıysanız, Sürpriz Deposu’nda sizi bekliyoruz. Kendin kur konseptlerimiz, yaratıcı ve fark yaratan fikirlerimiz ile evlenme teklifinizi özel kılmak için hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her yerine anında kargo hizmetimiz ile evlenme teklifi yapmayı düşünen beylere konsept üreten bir firmayız.

Peri Masalı Gece Konsepti
Perilerin bile kıskandığı masal gibi bir evlenme teklifi yapmak ister misiniz? Sevgilinizi etkileyecek ve ona özel olduğunu hissettirecek olan her şey işte bu “Peri Masalı Gece” pakette saklı. Bu konseptimizin içerisinde ahşap çadır direkleri, dantel perde, düş kapanı, gün ışığı LED perde, beyaz mum ve ahşap fenerler, yapay sarmaşık, tahta yazı, ışık kesesi ve kum yer alıyor. Yastıklar ise çadırın içerisini süslüyor. Ve tüm bu ürünler yalnızca bir kutu içerisinde adresinize teslim ediliyor.

Peri Masalı Gündüz Konsepti
Peri Masalı aynı zamanda gündüz paketiyle de hizmet veriyor. Temel olarak aynı aksesuarlar kullanılıyor. Sadece gündüz olduğu için yapay aydınlatmaya gerek duyulmayacağından ışıklar ve mumlar paket içerisinde yer almıyor. Bunların her şey yine gece paketinde olduğu gibi gündüzde de var.

Deniz Konsepti
Yoksa deniz aşığı mısınız? Evlenme teklifimde deniz vurgusu kesinlikle olmalı diyorsanız, size özel paket içeriği sunabiliriz. Evlilik teklifi anında hazırlamanız gereken yemek masasını biz sizler için hazırladık. Ve okyanusun kokusunu taşıyan bu konsept ile sevgilinizi etkileyebilirsiniz. Deniz konseptimizin içeriğinde krem rengi bir masa örtüsü bulunuyor. Mavi balıkçı ağı, farklı modellerde mumlar, farklı boyut ve renklerde doğal deniz yıldızları, ahşap fener, deniz yıldızlı taç, ışık kesesi, çapa dekoru, gemi dekoru, LED, deniz feneri, ahşap dümen tahtası, hasır supla, bambu meyve tabağı gibi malzemeler yer alıyor. Çok hoş bir alanda tam da istediğiniz gibi bir konsept hayal ediyorsanız, bu paketimiz oldukça ideal olacaktır.

Kırmızı Konsept
Aşkın rengi ne diye sorsalar, elbette herkesin aklına önce kırmızı gelir. Asaletin ve zarafetin rengi kırmızı için hazırlamış olduğumuz konseptimiz tüm tabuları ve klişeleri yıkacak cinsten. Fark yaratan bu konsepti farklı pek çok ortamda kurabilir, sevgilinizi kolayca etkileyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey ayakkabılarınızı parlatmak olacak. Kırmızı ismini verdiğimiz konseptimizin içerisinde peri LED, ışık kesesi, farklı model ve stillerde mumlar, porselen tabaklar, siyah masa örtüsü, metal vazo, ahşap ürünler yer alıyor.

Doğal Konsept
Gerçek sanatçılar sadeleşmekten yanadır. En büyük gösteriş, doğallıktır diye düşünenlerdenseniz işte “Doğal Konsept” ile karşınızdayız. Doğal ve organik olan bu konsept ile sevgilinizi etkileyeceksiniz. Tek yapmanız gereken şey beyaz keten gömleğinizi giymek. Konseptimizin içeriğinde kavanoz mumluklar, yaprak supla, ekru masa örtüsü, cam vazo, kuru buğday, yazı tahtası ve tebeşir, bambu tabaklar, yapay bitkiler, beyaz dantel runner, kese kağıdı ve kum yer alıyor.

Piknik Konsepti
Nostalji sevenler için tasarlanan paketimiz ise adeta siz Yeşilçam filmi sahnelerine götürecek. Yemyeşil çimenlerin üzerinde, doğayla iç içe bir ortamda örtünüzü çimene serip dekorlarınızı yerleştirdikten sonra oluşacak samimi ortam sevgilinizi etkileyecektir. Tek yapmanız gereken yanınıza soğuk bir limonata almak. Bu konseptimizin içeriğinde ise porselen tabaklar, kırmızı ve beyaz renkte pötikare örtüler, piknik sepeti, ahşap tepsi, beyaz çiçek vazosu, demet kuru cipso, bambu çatal, yazı tahtası ve tebeşir, saksılı yapay çiçek, minderler ve küçük boy ahşap fener yer alıyor.

Tüm bu anlattıklarımızın ışığında beğendiğiniz konsepte sahip olmak için, bir an önce bizimle tanışmalısınız. Bizimle iletişime geçmek için sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Sinem Çelik

Sürpriz Deposu

Ali Onur Kocabıyık

  • Telefon: 0212 963 0482
  • Adres: Beşiktaş/ İstanbul

Sürpriz Deposu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!