Alternatif Fikirler İstanbul

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

5,0

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Özellikler

Kategori
Kişiye özel ürün

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Hakkında

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği uzun yıllardır merkezimizde hizmet veriyoruz. Estetik veya sağlıksal sebeplerle kliniğimizi ziyaret eden her hastamıza en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. Doğru hastayı doğru tedavi ile buluşturmak için özenle çalışıyoruz. Ağız sağlığı merkezimiz Smilegroup İstanbul’un Şişli ilçesinde kolay ulaşım imkanlarına sahip bir konumda bulunuyor.

Hijyen ve güvenilirlik açısından son derece tatmin edici olan kliniğimizde, her zaman son teknoloji alet ve ekipmanlar kullanıyoruz. İlaç ve ağız sağlığı ürünlerinde hep kaliteli markalar tercih ediyoruz. Kliniğimizde, her biri farklı alanlarda branşlara sahip ve diş hekimliği ihtisası yapmış uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Diş tabiplerimiz gerektiğinde birbirleriyle koordineli olarak tedavileri yürütüyorlar.

Smilegroup olarak hayatlarının en özel gününü gerçekleştirmeyi planlayan gelin ve damatlar tarafından da çokça tercih ediliyoruz. Düğün, nişan merasimi veya kına gecelerinden önce gülümsemelerini daha estetik ve zarif hale getiriyoruz. Bu sayede düğün esnasında da yıllarca saklayacakları fotoğraf ve videolarında da mutluluklarını daha kusursuz gülüşler ile yansıtabiliyorlar.

Özel gün organizasyonlarından önce bizi ziyaret edip gerekli işlemleri yaptıran gelin ve damatların özgüvenlerinin arttığını rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. Örneğin; diş çapraşıklığı şikayeti olanlara ortodonti tedavisi uygulayarak bu görünümü düzeltebiliyoruz. En çok diş beyazlatma uygulaması için talep alıyor, çiftlere bembeyaz gülümsemeler veriyoruz. İhtiyaç halinde diş temizliği de yapıyor, beyazlatma işleminin etkisini artırıyoruz.

Gülüş tasarımı veya diğer bir deyişle gülüş estetiği de son dönemlerde popülaritesi artmış en yaygın hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Bu tedavi daha kapsayıcı ve birden fazla uygulamanın bir arada kullanılmasıyla en etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Yukarıda söz ettiğimiz gibi beyazlatma ve temizleme gibi küçük dokunuşlardan daha büyük işlemlere kadar barındırıyor.

Gelin veya damadın gülüş tasarımını yaparken; yüz hatları ve şeklini, ten rengini ve dudakların kalınlığını göz önünde bulunduruyoruz. Gülüş estetiğinde tamamen kişiye özel bir işlem sıralaması olduğundan tedavi sürecini de buna göre belirliyoruz. Bu sebeple düğün veya nikah tarihi belirlendiğinde mümkün olan en yakın zamanda kliniğimize başvurulmasında faydalı olacağını düşünüyoruz.

Smilegroup Diş Kliniği olarak sonuçların %90’lık bir seviyeye kadar doğruyu yansıttığı dijital tasarımlar yapıyor, böylece işlemi yaptırmadan önce sonucu gösterebiliyoruz. Gelin ve damatların ağız ve diş sağlığına dair ihtiyaç duyacakları her konuda yanlarında oluyoruz. Eğer tedavi süreçleri ve maliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz numaramızı tuşlayarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cd. No:14/17, 34360 Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Haritası

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yorumları (3)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Harun

Düğün Tarihi: 05.09.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dişlerim gelinliğimden daha beyazdı, tüm fotoğraflarda sizi anıyorum:) . Belki aklınıza gelmez diş hekimine uğramayı unutmayın . 1 saatlik beyazlatma işlemi ile sarı dişlerimden kurtuldum.

Kübra & Taylan

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Uzun süredir devam eden diş sıkma problemim düğün stresi ile birlikte arttı. düğün.com aracılığı ile tanıştığım Smilegroup'ta masseter botoksu ile ağrısız çözebileceğimi öğrendim. Teşekkürler Smilegroup !

Ceren & Nihat

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Gülerken fazla görünen diş etlerimden rahatsız olduğum için korkarak diş hekimine muayene gittim.
Çok basit bir işlem olan botoksla mükemmel bir görüntü elde ettim. Tüm fotoğraflarımda iyi ki yaptırmışım diye mutluluk doluyorum. Teşekkürler Smilegroup :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.