Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

E-posta Gönder

0212 963 0283

3 yorum

Alternatif Fikirler

Kategori

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Kategori Kişiye özel ürün

Kampanyalar ve Paketler

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Smile Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniğinde Komple Bakım Hizmeti %51 İndirimle 300 TL!

Düğün.com gelin ve damatlarına özel Smile Komple Bakım ile düğün öncesi parlayan dişlere kavuşmak için;

-Muayene
-Röntgen
-Komple Bakım

Siz de en özel anlarınıza imza atarken, bembeyaz gülüşlere kavuşmak istiyorsanız, randevunuzu oluşturmayı unutmayın! :)

Son gün 01/09/2021

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Düğün.com Gelin Ve Damatlarına Özel %20 İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!

Düğün Öncesi Tüm Hazırlıklar Kadar Gerekli Olan, Dişleriniz İçin Bakım Fırsatı!

Düğün Öncesi Ücretsiz Muayene ve Tüm Tedavilerde %20 İndirim!

Son gün 01/09/2021

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Smile Beauty Box- Çiftlere Özel Paketimiz %51 İndirimli!

Düğün.com gelin ve damatlarına özel SMILE BEAUTY BOX ile en güzel günlerinde bembeyaz dişlere kavuşmak için;
• MUAYENE
• RÖNTGEN
• KOMPLE BAKIM
• OFİS TİPİ BEYAZLATMA TEDAVİLERİMİZDE %50 İndirim Yaptık!

Siz de en özel anlarınızda imza atarken bembeyaz gülüşlere kavuşmak istiyorsanız randevunuzu oluşturmayı unutmayın!

Son gün 01/09/2021


Hakkında

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği uzun yıllardır merkezimizde hizmet veriyoruz. Estetik veya sağlıksal sebeplerle kliniğimizi ziyaret eden her hastamıza en iyi koşullarda hizmet sunuyoruz. Doğru hastayı doğru tedavi ile buluşturmak için özenle çalışıyoruz. Ağız sağlığı merkezimiz Smilegroup İstanbul’un Şişli ilçesinde kolay ulaşım imkanlarına sahip bir konumda bulunuyor.

Hijyen ve güvenilirlik açısından son derece tatmin edici olan kliniğimizde, her zaman son teknoloji alet ve ekipmanlar kullanıyoruz. İlaç ve ağız sağlığı ürünlerinde hep kaliteli markalar tercih ediyoruz. Kliniğimizde, her biri farklı alanlarda branşlara sahip ve diş hekimliği ihtisası yapmış uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Diş tabiplerimiz gerektiğinde birbirleriyle koordineli olarak tedavileri yürütüyorlar.

Smilegroup olarak hayatlarının en özel gününü gerçekleştirmeyi planlayan gelin ve damatlar tarafından da çokça tercih ediliyoruz. Düğün, nişan merasimi veya kına gecelerinden önce gülümsemelerini daha estetik ve zarif hale getiriyoruz. Bu sayede düğün esnasında da yıllarca saklayacakları fotoğraf ve videolarında da mutluluklarını daha kusursuz gülüşler ile yansıtabiliyorlar.

Özel gün organizasyonlarından önce bizi ziyaret edip gerekli işlemleri yaptıran gelin ve damatların özgüvenlerinin arttığını rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz. Örneğin; diş çapraşıklığı şikayeti olanlara ortodonti tedavisi uygulayarak bu görünümü düzeltebiliyoruz. En çok diş beyazlatma uygulaması için talep alıyor, çiftlere bembeyaz gülümsemeler veriyoruz. İhtiyaç halinde diş temizliği de yapıyor, beyazlatma işleminin etkisini artırıyoruz.

Gülüş tasarımı veya diğer bir deyişle gülüş estetiği de son dönemlerde popülaritesi artmış en yaygın hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Bu tedavi daha kapsayıcı ve birden fazla uygulamanın bir arada kullanılmasıyla en etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyor. Yukarıda söz ettiğimiz gibi beyazlatma ve temizleme gibi küçük dokunuşlardan daha büyük işlemlere kadar barındırıyor.

Gelin veya damadın gülüş tasarımını yaparken; yüz hatları ve şeklini, ten rengini ve dudakların kalınlığını göz önünde bulunduruyoruz. Gülüş estetiğinde tamamen kişiye özel bir işlem sıralaması olduğundan tedavi sürecini de buna göre belirliyoruz. Bu sebeple düğün veya nikah tarihi belirlendiğinde mümkün olan en yakın zamanda kliniğimize başvurulmasında faydalı olacağını düşünüyoruz.

Smilegroup Diş Kliniği olarak sonuçların %90’lık bir seviyeye kadar doğruyu yansıttığı dijital tasarımlar yapıyor, böylece işlemi yaptırmadan önce sonucu gösterebiliyoruz. Gelin ve damatların ağız ve diş sağlığına dair ihtiyaç duyacakları her konuda yanlarında oluyoruz. Eğer tedavi süreçleri ve maliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz numaramızı tuşlayarak veya yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Çiğdem Yalçın

  • Telefon: 0212 963 0283
  • Adres: 19 Mayıs Mahallesi, Büyükdere Cd. No:14/17, 34360 Şişli/İstanbul

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Yol Haritası

3 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


e&h

elif & harun

Düğün Tarihi: 05.09.2020

Dişlerim gelinliğimden daha beyazdı, tüm fotoğraflarda sizi anıyorum:) . Belki aklınıza gelmez diş hekimine uğramayı unutmayın . 1 saatlik beyazlatma işlemi ile sarı dişlerimden kurtuldum.

K&T

KÜBRA & TAYLAN

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Uzun süredir devam eden diş sıkma problemim düğün stresi ile birlikte arttı. düğün.com aracılığı ile tanıştığım Smilegroup'ta masseter botoksu ile ağrısız çözebileceğimi öğrendim. Teşekkürler Smilegroup !

C&N

CEREN & NİHAT

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Gülerken fazla görünen diş etlerimden rahatsız olduğum için korkarak diş hekimine muayene gittim.
Çok basit bir işlem olan botoksla mükemmel bir görüntü elde ettim. Tüm fotoğraflarımda iyi ki yaptırmışım diye mutluluk doluyorum. Teşekkürler Smilegroup :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!