Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Selftouch Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Selftouch Hakkında

Selftouch ile düğün, nişan, kına gibi özel organizasyonlarına biraz eğlence katmak isteyen herkesi bekliyoruz. A’dan Z’ye tüm ürünlerimizi kendi bünyemizde tasarlıyor, üretiyor ve en özel yazılımlar ile hayata geçiriyoruz. Tüm bilgimizi ve tecrübemizi organizasyonunuz harika anılara ev sahipliği yapması için sizinle paylaşıyoruz.


Size bir sistem kiralamasından çok ötesini sunuyoruz. Her sistemimizin başında tecrübeli bir arkadaşımız oluyor ve sizi yönlendiriyor. Bu sayede verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Teknolojinin gelişimini yakından takip ederek sıra dışı cihazları üretmen ve bu alanda Dünya çapında bir marka olma amacındayız.


Peki o zaman bu bahsettiğimiz ürünlerimiz neler?


 • Selftouch Social ile organizasyonunuza özel olarak belirlediğiniz #hashtag ile paylaşılan fotoğraflar, size özel tasarım ile anında baskıya dönüşüyor. Birbirinden farklı renklerde ve davetinize özel giydirilebilir bir sistem. Davetiniz boyunca sınırsız baskı fırsatı sunduğumuz gibi tasarımlı fotoğrafınızı e-mail ile anında alma şansına sahipsiniz. Davetiniz esnasında da çekilen fotoğraflardan bir web galeri de oluşturuyor. Peki nasıl yapıyorsunuz? #hashtag ile sosyal medyaya fotoğrafı yüklüyorsunuz. Daha sonra dokunmatik ekranda fotoğraf beliriyor. 8 saniye içinde de tasarımlı baskı alınıyor ve e-mail gönderiliyor. Fotoğrafınız hazır!

 • Bir diğeri Selftouch Photobox. Davetinizin sıra dışı ve teknolojik fotoğrafçısı olarak karşınızda! Cihazın içerisinde entegre olan profesyonel makine ile stüdyo kalitesinde baskı bile verebiliyoruz. Fotoğraf mantığını tamamen değiştiriyoruz. Yeşil perde veya size özel arka plan ile eğlenceli fotoğraflara eşlik ediyoruz. Selftouch Photobox ekranından fotoğraf çekilirken nasıl göründüğünüzü izliyor ve ona göre poz veriyorsunuz. Fotoğraf çekimi sonrası seçilen arka plan, filtre ile de baskı alıyorsunuz. Daha sonra kendinize e-mail atıp sosyal medya hesabınıza anında yükleyebiliyorsunuz. Hatta gif uzantılı hareketli resimler de oluşturma imkanına sahipsiniz.

 • Animasyon ile sizi yönlendirip fotoğrafınızı çeken bir aynaya ne dersiniz? İşte karşınızda Selftouch Mirror. 3 adet fotoğrafınızı çektikten sonra kendi imzanızı bile atabilme şansına sahipsiniz. Özel davetiniz boyunca tüm ilgi bu sihirli aynada olacak! Üstelik e-mail yoluyla sosyal medya hesabınızda anında paylaşım yapabileceksiniz!

 • Photobooth’un en gelişmiş hali olarak karşınıza Selftouch Booth çıkıyor. Dev dokunmatik ekranda hem siz hem de izleyenler çok keyif alıyor. Belirleyeceğiniz tasarım ile tamamen size özel bir cihaz yarattık. Davetinize özel tasarımlar da kullanabiliyorsunuz. Normal fotoğrafın 2 kat büyüklüğünde baskı yaptığı için misafirlerinizi şaşırtmaya hazır mısınız?

 • Son olarak ise Selftouch Dance’tan bahsedelim. En iyi dans edeni seçerek tüm bu eğlencenizi kayda alıyoruz. Yüzlerce popüler şarkı arasından istediğinizi seçerek ekranda gösterilen şekilde dans edin. Bunu ister yalnız ister eşinizle ya da arkadaşlarınızla yapın. Gösterilen hareketleri doğru yapma oranınıza göre size bir puan veriyor ve en iyi dans edeni şampiyon yapıyoruz. Davetiniz boyunca herkes dans edecek ve birinci seçilecek. Üstelik hem keyifli zaman geçirecek hem bu eğlenceli zamanları daha sonra izleyebileceksiniz. Hatta paylaşabileceksiniz de!Düğününüze hem kendiniz hem de misafirleriniz ile biraz eğlence katmaya hazır mısınız? O zaman sayfadaki numaradan bizi arayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hadımköy 319 sk. Soytaş Plaza Kat:2 İSTANBUL

 • Haritadaki Konumu

  Selftouch Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.