Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Selfiebox Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Selfiebox Hakkında

Misafirlerinize ve kendinize eğlenceli anlar yaşatmak istiyorsanız Selfiebox sizi bekliyor. Unutulmaması istediğiniz özel anılarınızı ölümsüzleştirebiliyor. Normal şartlarda 3 kişinin minimum 10 dakikada yapabileceği çekim, montaj ve baskı işlemini sadece 20 saniye de yapıyor. Düğününüzün akıllarda kalıcı olmasını istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz.


Avrupa’da profesyonel filmlerde montaj için kullanılan “Green Box” sistemi cihazımız içerisinde mevcut. Yapacağınız organizasyonlarınızda istediğiniz bir arka fonu sisteme yükleyebilir ve yeşil fonun önünde eğlenceli anlara şahit olabilirsiniz. Hatta arka fon seçimini misafirlerinize de bırakabilirsiniz. Çünkü tropik ada, uzay boşluğu, tarihi mekanlar, turistik yerler gibi seçeneklerimiz mevcut. Dilerseniz eşinizle olan fotoğrafınızı da arka plan yaparak misafirlerinize hoş anılar verebilirsiniz.


Sadece özel günler için değil, firmalar markalarının akıllarda kalıcılığını artırmak için de bu yola başvuruyor. Firmanın logosu arka planda yer alırken katılımcılar tekli ya da grup halinde çekimler gerçekleştirebiliyorlar. Kendi kendine çalışan bir sistem olduğu için de anında fotoğraf baskısı alabiliyorlar.


Peki bu sistemin avantajları neler?


 • 10×15 ebattaki bir fotoğraf kağıdına 10 saniye içerisinde baskı yapabiliyor. Dilerseniz 15×20 ebatta da 15 saniyede aynı sonucu alabiliyorsunuz.

 • Fotoğraflarda isterseniz kare barkod baskısı da gerçekleştirebiliyor. Akıllı telefonlar ile okutulduğunda anında cep telefonuna görüntü transferi yapılıyor.

 • Misafirleriniz fotoğrafı sosyal medya hesaplarında o an paylaşmak isterlerse bu yöntemle gerçekleştirebiliyorlar.

 • Taşınması kolay bir cihaz. Oldukça portatif olduğu için istediğiniz her yere götürebiliyorsunuz.

 • Eğer sistem internete bağlı ise misafirleriniz ya da siz isterseniz e-mail olarak da fotoğrafı anında alabiliyorsunuz.Size son derece eğlenceli bir cihazı anlattık. Selfiebox ile düğün, nişan, kına gibi özel organizasyonlarınız artık daha renkli olacak. Yıllar sonra bile bu cihaz sayesinde çektiğiniz fotoğraflara bakacaksınız. Ne kadar eğlenceli olduğunuzu düşüneceksiniz.


Eğer böyle bir cihazı organizasyonlarınızda kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken sayfadaki numaradan bizi aramak!

İletişim

 • Adres:

  Ebusuud Cd. Basım İşhanı No:75 D:2 Sirkeci / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Selfiebox Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.