Alternatif Fikirler İstanbul

PS Concept

PS Concept

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

PS Concept Özellikler

Kategori
Kişiye özel ürün

PS Concept Hakkında

İstanbul düğün hediyelikleri ve davetiye alanında 2021 yılından beri Beylikdüzü’nde üretim yapan PS Concept, 2024’te dünyanın diğer ülkelerine taşıdığı ticari başarısıyla gitgide büyüyor. Düğün, nişan, sünnet, kına geceleri, doğum günleri gibi özel günleri yad edecek armağanlarla PS Concept imzası taşıyan anahtarlıklar Türkiye’nin her şehrine ulaşıyor.

Deneyim

12 kişiden oluşan çalışma grubumuz hem davetiye hem de hediyelik alanında çalışmalarını titizlikle, dikkatle yürüten bir ekip. Sipariş alımı, üretim departmanı ile koordinasyonun sağlanması, üretilen ürünlerin kalite kontrolü, teslimat süreci gibi çoklu süreci başarıyla yönetiyor. Yoğun siparişin olduğu dönemde, becerisini ve tecrübesini ortaya koymuş çalışma arkadaşlarıyla kadromuzu genişleterek üretim yapıyoruz.

Hizmetler

Düğün hediyesi anahtarlık arayan müşterilerimize geniş bir seçenek yelpazesiyle hitap ediyoruz. Makrome ipinden örgü ve düğüm tekniği kullanarak el sanatımızı konuşturuyor, içinde emek olan sanatsal ürünler yaratıyoruz. Düz düğüm, bitişik düz düğüm, makrome kafes, makrome zincir teknikleriyle oluşturulmuş makrome anahtarlıklar, şirin görünümlü epoksi anahtarlıklar, rengarenk inci anahtarlıklar, sevimli ayıcık anahtarlıklar ortaya koyduğumuz çalışmalar arasında yer alıyor.

Ek Hizmetler

İstenilen boyutta davetiye basımı ve tasarımı tesisimizde gerçekleşiyor. 1.sınıf malzeme kullanılarak oluşturulan pleksi davetiyelerimizin her zevke uygun modelleri mevcut. Mutlu günlerinizin tarihini pleksi, aynalı pleksi, pasaport, kutulu,resimli, ahşap davetiyelerle ilan duyurabilirsiniz.İstanbul söz nişan hediyelikleri alanında ürettiğimiz anahtarlıklarımızı bu davetiyelere iliştiriyor farkımızı ortaya koyuyoruz.

Sevdiklerinize en mutlu gününüzden bir parça bırakmak istemez misiniz? Yaşanan güzelliklerle hatırlanmak, konuklarınıza bir simgeyle teşekkürlerinizi iletmek için küçük ama şık hediyelerimizi edinin. Detaylar üzerine konuşmak ve PS Concept’in fiyat bilgisine ulaşmak için iletişim numaraları üzerinden irtibat kurabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Orhangazi Cad, Kavaklı Mah, Bağımsızlık Sk. No:1 D:18, 34519 Beylikdüzü/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    PS Concept Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.