Mutlu Bir Gün

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mutlu Bir Gün Genel Özellikler

  • Kategori

    LCV / Planlama /Danışmanlık

Mutlu Bir Gün Hakkında

Mutlu gününüze özel hazırlanmış bir web site ile buradayız. Mutlu Bir Gün adıyla düğün sürecinizi hem eğlenceli hem de kolay bir hale getirecek alternatif fikirler üretiyoruz.

Düğün gününüz yaklaşıyor ve heyecanınızı dostlarınızla paylaşmak istiyorsunuz. Yorumlarını ve fikirlerini almak için sevdiklerinizi tek tek arayıp bilgilendiremeseniz de akıllarda kalan detaylardan haberdar olmalarını istiyorsunuz. İşte bu noktada size ve mutlu gününüze özel oluşturacağımız web sitesi sayesinde bütün bunları tek bir link üzerinden takip edebilirsiniz.

En mutlu gününüzde düğün web sitesi ile fark yaratacaksınız. Seçtiğiniz tema ile ilgili detaylı bilgi, LVC bilgisi, konum bilgisi ve fotoğrafları konuklarınızla paylaşabilirsiniz. Düğün sonrası da bu paylaşımları tüm dostlarınıza iletebilirsiniz. Belirlediğiniz e-mail adresine liste şeklinde göndereceğimiz konuk bilgisine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Düğününüz ile alakalı konum bilgisi paylaşabiliyorsunuz. Böylece konuklarınız için ulaşımı oldukça kolaylaştırıyorsunuz. Bunun dışında organizasyon öncesi ya da sonrası fotoğraf ve video yayınlayabilir, yorum ve beğeni alabilirsiniz. Dilerseniz eşinizle yaşadığınız önemli günleri veya paylaşmak istediğiniz anları kronolojik sırayla “Hikayemiz” başlıklı bölüme koyabilirsiniz. Böylece konuklarınız da sizin serüveninizi yakından takip edebilir.

Web sitemizin bir diğer hizmeti ise davetlilerinizin katılım durumuyla ilgili yerleştirdiğimiz bir formla kendinize bir konuk listesi oluşturabiliyorsunuz. Bu formu istediğiniz formatta oluşturabiliyoruz. Dolayısıyla konuklarınızı tek tek aramanıza gerek kalmadan katılımcı listesi oluşturarak gereken bilgiyi organizasyon firmanıza verebilirsiniz.

Belki de en değerli hizmetlerimizden birisi de online düğün davetiyesi! Konuklarınız için büyük bir kolaylık sağlayacak bu hizmette davetiyenizi online olarak paylaşıyorsunuz. Böylece davetiyeyi tek tek taşıma zorunluluğundan kurtularak, navigasyona entegre olan harita bilgisi ile de düğün mekanınıza ulaşımı en kısa ve trafiksiz yoldan sağlamalarına yardımcı oluyorsunuz.

Size özel bir web sitesi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek! Sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.