Alternatif Fikirler İstanbul

Magic Shot

Magic Shot

Magic Shot Hakkında

Düğün, açılış, parti organizasyonlarınız için çalışan Magic Shot, profesyonel bar ekibi, sihir tadında sunum ve kokteylleri ile gerçekleştirmek istediğiniz tüm davet ve etkinliklere sihrini katıyor...
İstanbul’un seçkin mekanlarında hizmet vermiş, tecrübeli bir ekibe sahip firmamız, organizasyonlarınıza katılacak misafirleriniz ve sizin için başka bir yerde bulamayacağınız, birbirinden güzel güzel kokteyller hazırlıyor. Üstelik sadece bize ait reçetelerle…

VIP düzeyinde barlarımızı, istediğiniz ölçüde, istediğiniz yere uyum sağlayabilecek şekilde özenle tasarladık. Bu nedenle hemen hemen her davete, her mekana gelebiliyoruz. Tabii bu aşamadan önce bir ön görüşme yapıyoruz. Görüşmemiz sırasında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyor, daha önce gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan örnekler gösteriyoruz. Detaylı planlama da yaptıktan sonra bütçemizi oluşturuyoruz. Fiyatlarımızın da oldukça uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Magic Shot olarak, sevgi ve memnuniyetinizi kazanmak amacıyla bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çünkü bu özel günlerin bir daha tekrarı olmayacak! Süreç boyunca misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlıyor, tüm istekleri anında karşılamaya özen gösteriyor. Benzerlerimizden bizi farklı kılan sunum ve şovlarımızı gördüğünüzde sihrin gücünü anlayacaksınız ve ‘’İyi ki sizi tercih etmişim!’’ diyeceksiniz. Size ve konuklarınıza muhteşem dakikalar yaşattıktan sonra da ekipmanlarımızı hızlı bir şekilde toparlayıp aranızdan ayrılıyoruz.

İlginç sunum aletleri ve farklı köstüm tasarımlarıyla hizmet veren firmamız, kokteyllerinizi Magic Shot kızlarıyla profesyonel bir şekilde servis ediyor. Servis kalitemizle farkımızı ortaya koyarak siz değerli davetlilerin hafızalarından silinmeyecek bir gece yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Siz de organizasyonlarınızda VIP servis tercih edenlerdenseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl mı? Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz doldurarak. Form dışında sayfada yer alan telefon numarası üzerinden de aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Magic Shot Özellikler

Kategori
Organizasyon - Şov

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.