Laylilom.com

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

Laylilom.com Genel Özellikler

 • Kategori

  Kişiye özel ürün

Laylilom.com Hakkında

Türkiye’de ve İstanbul’da son zamanların modası isme özel şarkıların tek adresi Laylilom.com oluyor!


Siz de en özel davetleriniz ve eğlenceleriniz için bu fikirden yararlanmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise; düğün, kına gecesi, doğum günü, sünnet kınası, bebek kınası, milli bayramlar gibi pek çok konuda alternatif şarkı ve türkü seçeneklerimiz bulunuyor. Ekibimizin hazırladığı şarkıların yanı sıra dikkat çeken videolar alternatiflerimiz arasında yer alıyor. Bugün 3500’den fazla olan Laylilom.com isme özel doğum günü şarkısı datalarımızda mevcut.


Düğün ve kına için sunduğumuz alternatifler ise şöyle:


Düğün ve kına şarkılarının olduğu bir paket ise tercihiniz; isme özel 4 düğün ve kına türküsü bir arada paketimiz var. Düğün şarkıları kuponu olarak da tanımlanan 10 üründen oluşan bir alternatifimiz de bulunmakta.


Doğum günü için poptan arabeske, türküden doğum günü şarkısına farklı tercihler etme şansınız ile 4 şarkı ve 1 de video hediyeli paketimizi de bir düşünün deriz.


Erkek ve kadın isimlerine özel armağanlar ya da evlilik teklifi, yıl dönümü için de slayt gösterileri videoları da tasarlıyoruz. Özel slaytlarımız Laylilom.com fiyatları ile 9,90 TL’den başlayan fiyatlar ile hazırlanıyor.


Davetiye için de son zamanlarda bebek doğum günü davetiyelerinde tercih edilen slaytlarımızda yer alıyor. Her isteğinize göre farklılık gösteren fotoğraf, video ve slaytlarımız sonsuz bir hatıra olarak sizin oluyor…


Paketler, kuponlar ve avantajlar her özel davet için değişiklik gösteriyor. Sizin için uygun olan tercihi yapman ve eğlenceli bir alternatif yaratmak için Laylilom.com ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanmak. Arzu ederseniz sayfanın yan kısmındaki ücretsiz teklif butonuna tıklayabilir açılan iletişim formunu doldurarak istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri de alabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Levazım Mah. Koru Sok. Korukent Sit. F Blok No:1 Beşiktaş, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Laylilom.com Yol Haritası

Laylilom.com Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ye

Yeliz

Düğün Tarihi: 27.09.2019


2 arkadaşım da kina şarkısında bu firma ile çalıştılar gayet güzel bir şekilde şarkılar hazırlanmıştı

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.