K Lemans Kuru Temizleme

E-posta Gönder

K Lemans Kuru Temizleme Genel Özellikler

  • Kategori

    Diğer

K Lemans Kuru Temizleme Hakkında

Çok uzun yıllardır İstanbul’un Kadıköy ilçesinde K.Lemans Kuru Temizleme markası ile faaliyet gösteriyoruz. Deneyimli bir ekip, özenli bir çalışma ve titizlikle hizmet veriyoruz. Gelinlik ve smokinden abiyeye, ev tekstilinden deri ürünlere kadar geniş bir yelpazeye sahibiz. Kumaşların özelliğine hakimiz ve hassasiyetlerine göre ağır kimyasal içermeyen ekolojik malzemeler kullanıyoruz. Hem kuru temizleme hem de wet clean olarak iki türde de sipariş alıyoruz.

En çok çalıştığımız yüzey ve kumaşlar arasında; gelinlikte kullanılan dantellerden satenlere kadar hemen hepsi, smokin yapımında kullanılan yün, tüvit veya diğerleri, abiye kumaşları, süetler, nubuklar, deriler ve kaz tüylerini örnek olarak sayabiliriz.

Tüm bunların yanı sıra bilmenizi istediğimiz birkaç detay daha mevcut. Örneğin devamlı müşterilerimiz için uygulamaya başladığımız bir indirim var ve her 10 parçada 1 parça kuru temizleme işlemini hediye ediyor ve ücretsiz olarak yapıyoruz. Üstelik düğün planlama sürecindeki çiftlerimize destek olmak amacı ile gelinliğini bize emanet eden çiftlerin damatlığının temizliğini yine ücretsiz olarak yapıyoruz. Yalnız bilmenizde fayda gördüğümüz bir detay var ki o da özellikle gelinlik ve abiyelerde taş detayları ve kumaş özellikleri ve işlemin niteliğine göre fiyat belirleme prensibi uyguluyoruz. Eğer ürünlerinizi teslim alacak vaktiniz veya imkanınız yoksa ücretsiz servis hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

K. Lemans markalı bir firma olarak Kadıköy kuru temizlemecileri arasında farkımızı size anlatmak için elimizden geleni yaparız. Eğer bizimle tanışmak, mağazamızı ve işleyişimizi görmek isterseniz kapımız size her zaman açık. En kolay yolda bize ulaşmak ve daha detaylı görüşüp hizmetlerimiz hakkında fikir edinmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilir veya yan taraftaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak alttaki butona tıklayabilirsiniz. Bu sayede yaptırmak isteyeceğiniz işlem için fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.