Alternatif Fikirler İstanbul

Heart of Wedding

Ekiple Tanışın

  • Mehmet Akif Orkan
    Firma Sahibi

Heart of Wedding Özellikler

Kategori
Kişiye özel ürün

Heart of Wedding Hakkında

Misafirlerinizin size kendilerinden bir iz bırakmasını sağlamak, düğününüzü unutulmaz hale getirmenin en anlamlı yolu. Heart of Wedding markasını da bu izleri ölümsüz hale getirmenin bir yolunu ararken ortaya çıkardık. Düğün için yaratıcı fikirler arayan çiftlere mesajımız adımızda saklı. Klasik ziyaretçi defterleri yerine misafirlerinize kalbinizi vererek onların size kendi elleriyle bir mesaj bırakmasını istemek güzel olmaz mıydı?

Deneyim
Heart of Wedding, her bir düğünün birbirinden ayrı ve özel olduğu günümüzün rengarenk konseptlerinden ilham alan genç bir marka. Ölümsüz sevginin simgesi olan kalbi kendimize sembol edinerek aşkın en yoğun hissedildiği düğün günlerine özel bir dokunuş katmak için yola çıktık. İşlevin de en az görüntü kadar önemli olduğu modern estetik anlayışına uygun dokunuşlarla geleneksel düğünlere yenilikçi bir yön kazandırıyoruz.

Hizmetler
Evlenme arifesinde yaratıcı düğün etkinlikleri arayışına girdiyseniz size alternatif bir ziyaretçi defteri yorumu olan kalp çerçevelerimizden bahsedelim. Hem dekorunuzun bir parçası olacak hem de misafirlerinize iyi dileklerini doğrudan size iletme fırsatı verecek tasarımlarımız, aşkın en klasikleşmiş ve ölümsüz sembolü olan kalbe anlamlı bir işlev kazandırıyor.

Misafirlerinizin size olan mesajlarını yazabilecekleri küçük ahşap kalpler bu yenilikçi ziyaret defterinin temel ögelerini oluşturuyor. Davetliler notlarını yazdıktan sonra kalpleri dekorunuzun şık bir parçası olacak şekilde tasarlanmış şeffaf çerçevenin veya ahşap boyama sandığın içine atıyor. Böylece pek çok küçük kalbin bir araya gelmesiyle çok sevimli ve romantik bir görüntü oluşuyor.

Tasarımlarımız için farklı renkler, şekiller ve malzemeler tercih edebilirsiniz. Ceviz ve maun gibi materyallerden hazırlayabildiğimiz çerçeveler tercihinize göre kalp, dikdörtgen veya çember şeklinde yapılıyor. Çerçevelerimizin yanında ahşap boyama kutu, ziyaretçi defteri ve çiftin adının yazılı olduğu ahşap bir panel hazırlıyoruz. Konseptinize uygun olarak kahverengi, altın, beyaz, pembe gibi farklı renklerden birini seçebilirsiniz.

Heart of Wedding’de geleneksel düğünlere inovatif bakış açıları getirerek özel günlerinizde zamanın ruhunu yakalayabilmenize yardımcı oluyoruz. Alternatif ziyaretçi defteri tasarımlarımız, düğününüzü tamamen kendinize özgü kılacak o küçük dokunuşu getiriyor. Siz de tasarımlarımızla misafirlerinizin kalbine dokunmak ve değişik düğün fikirleri hakkında bizimle daha fazla konuşmak isterseniz hemen aşağıdaki bilgiler aracılığıyla bize ulaşmanız yeterli.

İletişim

  • Adres:

    Şişli/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.