Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi

Mesaj Gönder

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi Hakkında

Türkiye’nin ilk hediye listesi platformu Givlon, evlilik hediyesi fikirleri konusunda hem misafirlerinizin üzerinden büyük bir yük alıyor hem de size çeyiz hazırlığı konusunda yardımcı oluyor. Düğün deneyiminizi daha da özel bir hale getirecek olan LCV hizmetinin yanında düğün mekanı konumundan ulaşım seçeneklerine, seyahat tavsiyelerinden dijital davetiye seçeneklerine kadar pek çok hizmetimizle sektörde yenilikçi vizyonumuzla fark yaratıyoruz.

Deneyim
Givlon'un başlangıcı, üç vizyon sahibi kurucunun bir araya gelmesiyle oluşan bir girişime dayanıyor. Markamızın deneyim dolu kadrosu, pazarlama, içerik ve teknik alanlarda uzmanlaşmış profesyonellerden oluşuyor. Bu ekip, sektördeki derinlemesine deneyimlerini her aşamada kullanarak etkili ve özgün çözümler sunma kabiliyetiyle öne çıkıyor. Givlon'un başarısının temelinde, işbirliği yaptığı firmaların kalitesi ve güvenilirliği konusundaki kesin kanıtlar da yatıyor.

Givlon, öncesinde ekip üyelerinin düğün organizasyon ve planlama konularında uzmanlığı ve yaptığı başarılı işler üzerine inşa edildi. Bu birikim, girişimin sektördeki lider konumunu destekliyor ve her ayrıntının en üst düzeyde planlandığı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunulmasını sağlıyor. Uzun ve titiz bir hazırlık döneminin ardından faaliyete geçen Givlon, kuruluş öncesi dönemdeki ekip üyelerinin düğün organizasyon ve planlama konularındaki uzmanlığı ile öne çıkan başarılı projelerine dayanıyor.

Hizmetler
Kalıpların ötesine geçen hizmetimizle misafirlerinize hem şık hem de işlevsel bir seçenek sunarak düğün hediye listesi oluşturan markamızla sektörde fark yaratıyoruz.

●Davetilerin hediye seçimlerini kolaylaştıran hediye listesi hazırlama hizmeti sunuyoruz.
●Givlon’un sunduğu markalardan altın, takı, mobilya, tekstil, mutfak eşyaları gibi birçok kategoride ürünleri listenize ekleme fırsatı sunuyoruz.
●Düğün tarihi, mekanı, davetlilerin kolayca ulaşabileceği harita, park, ulaşım, seyahat ve konaklama seçeneklerinin yer aldığı dijital davetiye sunuyoruz.
●Katılım sağlayacak misafirlerinizin sayısını takip edebilmeniz için LCV hizmeti sağlıyoruz.
●Düğün günü hazırlığınızın yoğunluğunda davetlilerinizin sorularına yanıt olan şıkça sorulan sorular için özel bir sayfa ekliyoruz.

Givlon sayesinde sadece hediye listesi değil, aynı zamanda dijital davetiye, yol tarifi, düğün programı, uzaktan gelecek misafirler için seyahat detayları ve yaygın soruların cevapları gibi unsurlardan oluşan, sürekli güncellenebilen kapsamlı bir düğün deneyimi sunuyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak isteyen çiftlerimizi, Givlon'un iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaya ve "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmaya davet ediyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Emniyet Evler Mah. Eski Buyukdere Cad. Sapphire Sit. No:1/1 Kagithane/Istanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Givlon Online Davetiye ve Hediye Listesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.