Alternatif Fikirler İstanbul

Dadavet Yeni Nesil Davetiye

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Özellikler

Kategori
Fotoğraf / Video teknolojileri (Photobooth, 360 derece)

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Hakkında

Özel günlerinizde teknolojiyi en verimli şekilde kullanmaya ne dersiniz?

Dadavet ailesi olarak hem sizi hem de sevdiklerinizi şaşırtmaya geliyoruz. Düğün, nişan, yılbaşı kutlaması gibi çok sayıda etkinliğinizi dijital videolarımız aracılığıyla yapabilirsiniz. Oldukça akılda kalıcı bir hizmet olacağına ve olumlu geri dönüşler alacağınıza eminiz.

İçinde bulunduğumuz çağ teknoloji ile çevrilmiş durumda. Biz de önce hayal kurduk sonra çalışmaya başladık. İlk olarak yenilikçi ve alternatif tüm gelişmeleri yakından takip ettik. Daha sonra firma olarak neler yapabiliriz, bu çağın hangi ayağında varlığımızı sürdürebiliriz diye düşünmeye başladık. Hem ihtiyaçları iyi analiz ettik hem de doğabilecek taleplere yönelik adımlar geliştirdik. Kişilerin beklentilerini karşılayacak eğlenceli ve bir o kadar da etkili bir hizmet sunmaya karar verdik. Davet ve kutlama videolarımızı görünce içinizden “Aradığım bu!” diyeceksiniz.

Dijital video davetler hazırlıyoruz. Videolarımız içerisine görsellerinizi ekliyoruz. Komik yazılarla konuklarınıza vermek istediğiniz mesajı en iyi şekilde yansıtıyoruz. Videolarımız kısa olsa da oldukça etkili. Üstelik kısa sürede hazırlıyoruz. Siz de sevdiklerinize kolay ve hızlı bir şekilde videoları gönderebiliyorsunuz.

Bizim için her şey hayal etmekle başladı. Kendimize inandık ve projemizi geliştirdik. Hala da konseptlerimizi ilerletmeye ve hayal gücümüzü zorlamaya devam ediyoruz. Yeni nesil davetiye düzeninde ismini duyuran başarılı firmalar arasında yer almak istiyoruz. Pek çok farklı konsepti size tek çatı altında sunuyoruz. Yeni fikirlere de açığız. Sizin istek ve taleplerinizi dinlemeyi çok isteriz.

İstanbul düğün davetiyesi hizmeti alabileceğiniz firmalar arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka markamızı da değerlendirmelisiniz. Dadavet Yeni Nesil Davetiye’nin şanslı çiftlerinden biri olmak için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kocamustafapaşa Mah. Milli Müdafa Cad.

  • Haritadaki Konumu

    Dadavet Yeni Nesil Davetiye Yol Haritası

Dadavet Yeni Nesil Davetiye Yorumları (2)

Damla & Zafer

Düğün Tarihi: 15.10.2020

Ben çok teşekkür ederim. Harika bir video oldu ve herkes çok beğendi. Muazzam geri dönüşler aldım. Ayrıca sadece bir günde teslim edilmesi de ayrıca güzeldi.

Demet & Adem

Düğün Tarihi: 11.08.2020

Harika bir çalışma oldu. Gönderdiğim herkes çok beğendi. teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.